Švenčionių rajono meras socialliberalas Vytautas Vigelis mina Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) slenksčius. Antradienį politikas buvo iškviestas į apklausą Vilniuje.

Ilgametis Švenčionių rajono meras V.Vigelis priverstas aiškintis dėl buvusio partijos bendražygio Vytauto Bulkos mestų kaltinimų. Iš partijos pašalintas buvęs Naujosios sąjungos Švenčionių rajono skyriaus vicepirmininkas merą kaltina galimai piktnaudžiavus tarnyba, viršijus įgaliojimus, klastojus dokumentus.

V.Bulka taip pat pareiškė, esą V.Vigelis rinko pinigus, kurie turėjo būti skirti teismui papirkti. Šie teiginiai pasiekė ir STT agentų ausis, rašo „Lietuvos rytas“.

V.Vigelis į STT būstinę Vilniuje buvo iškviestas kaip liudytojas. Bet po apklausos meras nebuvo kalbus: „Komentarų nebus. Viso gero“.

Trečiadienį į apklausą STT taip pat pakviestas V.Bulka.

Apie neskaidrią buvusio bendražygio veiklą prabilęs verslininkas yra pareiškęs, kad nusprendus apskųsti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą panaikinti rinkimų rezultatus Švenčionių rajone V.Vigelis bendražygiams užsiminė, esą bylinėjimasis gali daug kainuoti, ir pradėjęs pinigų rinkliavą. Verslininko teigimu, skyriaus pirmininkui tuomet pavyko surinkti apie 150 tūkst. litų.

REKLAMA

„Meras aiškino turįs priėjimą prie teisėjų. Nežinome, ar pinigai tikrai pasiekė adresatus, bet teismo sprendimas mus tuomet tenkino“, - yra sakęs V.Bulka.

Socialliberalų skundą tyręs Vyriausiasis administracinis teismas panaikino VRK sprendimą. Netrukus po to V.Vigelis vėl tapo meru. Prie socialliberalų pergalės teisme V.Bulka tvirtina prisidėjęs 32 tūkst. litų. Verslininkas tvirtina juos V.Vigeliui perdavęs jo kabinete.

Anot V.Bulkos, kabinete buvo dar vienas socialliberalas Kazimieras Džiaukštas. Savivaldybei priklausančios įmonės vadovas esą paaukojo 33 tūkst. litų. „Man rytą paskambinęs V.Vigelis liepė per kelias valandas atvežti pinigų. Lėkiau į namus pinigų, Kazimieras - taip pat. Abu ir sunešėme tuos pinigus“, - pasakojo V.Bulka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų