Svarbiausios citatos: Seimo rinkimai 2020

Pradėjus aiškėti Seimo rinkimų rezultatams, pirmadienio naktį konservatorių vadovai žadėjo imtis iniciatyvos burti plačią koaliciją, tačiau „valstiečiai“ ir socialdemokratai sakė neatmetantys galimybės, kad valdžioje įsitvirtins centro-kairės dauguma.

Darbo partija kol kas atsisako įvardyti, su kuo labiausiai būtų linkusi bendradarbiauti naujajame Seime ir Vyriausybėje. 

BNS pateikia svarbiausias citatas:

Konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė: „Demokratinė tradicija reikalauja, kad tas, kas turi didžiausią pasitikėjimą, bent jau pabandytų suburti koaliciją“.

Konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis: „Kaip esminį uždavinį šiandien galime įvardyti plačią koaliciją“.

„Valstiečių“ sąrašo lyderis Saulius Skvernelis: „Pagal pirminius rezultatus, tai matytųsi (koalicija): Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, socialdemokratai, Darbo partija“.

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas: „Mes vardan postų neaukosim pakankamai gerai subalansuotos programos, ji nė vienuose rinkimuose nebuvo tokia gera. Jei pagrindinių dalykų negalėsim įtraukti į bendrą koalicijos programą, aš agituosiu partiją likti opozicijoje.“

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: „Manau, kad rinkėjai mus išgirdo, džiaugiamės tuo keliu, kuriuo nuėjome, ir tikimės, kad Lietuva pasirinks pozityvios politikos ateitį“.

Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen: „Dar neturint galutinių rezultatų apie koalicijas dar šiek tiek ankstoka kalbėti, bet su „valstiečiais“ sąlyčio taškų per pastaruosius ketverius metus praktiškai neturėjome“.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas Valdemaras Tomaševskis: „Pagal pirminius rezultatus, koalicija bus centro-kairiųjų, bet kol nėra galutinių rezultatų, sunku sakyti“.


Rašyti komentarą...
K
Kritikas
2020-10-15 12:17:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zaliuju partijos vadovas kritikavo ,, valstiečius,, o patys žalieji nesurinko nei dešimtosios dalies ,, valstiečių,, balsų. Kodėl žalieji tokie uzsimiegoje, gal kokius narkotikus naudoja?
Atsakyti
0

B
Bbb
2020-10-18 11:06:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sakoma, duok durniui kelią, o kam jam tą kelią duoti, kad ką nors durnai padarytu ir pačiam ką nors bloga darytų? Jeigu negalima atvirai jam padėti, galima slaptai jam padėti. Rinkimai vienas iš tokių būdų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų