Gairės

valstiečiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valstiečiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valstiečiai“.

Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga aptars saugumo situaciją

Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) penktadienį Kauno rajone, Babtuose, rinksis į tarybos posėdį aptarti saugumo situacijos. „Taryba rengia pareiškimą dėl šalies nacionalinio saugumo ir gynybos situacijos, reaguodama į valdančiosios, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (konservatorių) partijos lyderio ir užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio viešus pareiškimus dėl NATO ir Lietuvos saugumo“, – pranešė partija.

Sukilo prieš Gyvenimo įgūdžių pamokas – štai, ko žada imtis nedelsiant

Reaguodami į kontraversišką „Gyvenimo įgūdžių“ programą, Seimo opozicijos atstovai paruošė dvi skirtingas peticijas, siekdami stabdyti programos naudojimą. Neatmetami ir kiti sprendimai – kreipimasis į vyriausiąjį administracinį teismą bei ministro įsakymo, įteisinusią programą, skundimas.

Karbauskis: valstiečiai nesvarsto trauktis iš partijų susitarimo dėl gynybos

Demokratų sprendimą trauktis iš nacionalinio susitarimo dėl gynybos galėjo lemti asmeniniai interesai, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) nemato pagrindo to daryti, sako „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. „Mums kol kas nekyla klausimų dėl to, kad reikėtų svarstyti klausimą dėl pasitraukimo iš susitarimo dėl gynybos“, – penktadienį Žinių radijui sakė politikas.

Valstiečiai renka parašus dėl gyvenimo įgūdžių programos stabdymo

305
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) inicijuoja peticiją, kuria ragina stabdyti šį rudenį mokyklose startavusią gyvenimo įgūdžių programą. „Mūsų bendra linija, tai yra pats pareiškimas, ką mes siūlome daryti, ir tai yra ne merams kreipimasis, o ministerijai, kad ji stabdytų šitos programos įgyvendinimą ir mes inicijavome peticiją, kurią gali pasirašyti Lietuvos gyventojai, ragindami tą padaryti“, – pirmadienį LRT radijui sakė valstietis Aurelijus Veryga. Kaip nurodyta peticijos.

LVŽS stabdo Alytaus rajono tarybos nario Algio Žėko narystę partijoje

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) stabdo partijos atstovo Alytaus rajono savivaldybės taryboje Algio Žėko narystę partijoje. Toks sprendimas priimtas paaiškėjus, kad politikas galimai neskaidriai naudojo praėjusioje tarybos nario kadencijoje gautas išmokas iš Alytaus rajono savivaldybės administracijos, ir šią informaciją nuslėpė nuo LVŽS darbo grupės narių.
Aktualijos 2023-09-15

Opozicinės partijos svarsto pasekti iš susitarimo dėl švietimo pasitraukusių „valstiečių“ pavyzdžiu

„Valstiečiams“ ketvirtadienį pranešus apie pasitraukimą iš nacionalinio susitarimo dėl švietimo, kitos opozicinės Seimo frakcijos taip pat neatmeta tokios galimybės. Opozicinių partijų atstovų teigimu, ar jos paseks Ramūno Karbauskio vadovaujamos partijos pavyzdžiu, bus nuspręsta artimiausiu metu. „Tas sprendimas irgi bręsta mūsų partijoje ir frakcijoje.

„Valstiečių“ sprendimą trauktis iš švietimo susitarimo premjerė sieja su rinkimais

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sprendimą trauktis iš nacionalinio švietimo susitarimo premjerė Ingridą Šimonytė sieja su rinkimais. „Manau, tai yra signalas, kad prasideda rinkimai, nežinau, gal „valstiečiai“ tuo nori paskelbti, kad nesiruošia vykdyti susitarime numatytų įsipareigojimų, jei dirbtų būsimoje Vyriausybėje“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė I. Šimonytė.

Ministras: pasitraukimas iš švietimo susitarimo reiškia atsakomybės vengimą

Opozicinių „valstiečių“ sprendimas trauktis iš partijų pasirašyto nacionalinio partijų susitarimo dėl švietimo reiškia atsakomybės vengimą, teigia švietimo, mokslo ir sporto ministras. „Aš tai vertinčiau kaip atsakomybės vengimą“, – ketvirtadienį BNS sakė Gintautas Jakštas. Anot jo, partijų susitarimas galioja iki 2030 metų, ši Vyriausybė atsakinga už įsipareigojimų vykdymą iki 2024 metų pabaigos. „Visi tarpiniai rodikliai yra pasiekti.

Valstiečiai į prezidentus kels Aurelijų Verygą

3033
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Taryba priėmė sprendimą kelti Aurelijaus Verygos kandidatūrą į 2024 m. vyksiančius prezidento rinkimus, rašoma partijos pranešime žiniasklaidai. Pasak LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio, partija siekia, kad Lietuvos prezidentas užtikrintų atviros ir laisvos Lietuvos raidą. „Mes norime matyti augančią, ekonomiškai stiprią Lietuvą, saugančią savo istoriją, kalbą, kultūrinį paveldą ir tradicijas.

Partijų reitinge pirmauja socialdemokratai, toliau – TS-LKD, valstiečiai

Partijų reitingo pirmojoje vietoje išlieka socialdemokratai, toliau jame – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, rodo antradienį paskelbta „Delfi“ užsakymu atlikta „Spinter tyrimų“ apklausa. Į klausimą, už kurią partiją balsuotų, 14,5 proc. respondentų gegužę palaikė socialdemokratus (balandį – 17 proc.), TS-LKD palaikė 9,2 proc. (balandį 12 proc.), o valstiečius – 8,8 proc. (balandį 9,9 proc.) respondentų.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų