Susisiekimo ministras nekomentuoja prezidentės priekaištų

Susisiekimo ministras nekomentuoja prezidentės priekaištų jo valdomai sričiai. Rimantas Sinkevičius pareiškė, kad valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ moka mažai dividendų, nes bendrovės pelnas investuojamas į strateginius projektus.

„Geležinkeliai vykdo strateginės reikšmės projektus, kuriems Seimas ne visada nusiteikęs skirti kofinansavimą... lėšų, todėl tenka naudoti geležinkelių uždirbtas lėšas kofinansavimui, ir dėl to, suprantama, dividendų skaičius pervedamas į iždą yra mažesnis“, - ketvirtadienį Seime per Vyriausybės valandą teigė R.Sinkevičius, atsakydamas į liberalo Kęstučio Glavecko klausimą, kodėl į biudžetą įplaukia maži susisiekimo ministerijos valdomų įmonių dividendai.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė skaitydama metinį pranešimą, išsakė priekaištų, kad susisiekimo įmonės veikia neefektyviai, nemoka dividendų. R.Sinkevičius BNS prezidentės priekaištų nekomentavo.

„Pranešimų nekomentuoju iš principo“, - kalbėjo R,Sinkevičius.

Paklaustas, gal po šalies vadovės kritikos dėl „Lietuvos geležinkelių“ iš posto galėtų trauktis įmonės vadovas Stasuys Dailydka, R.Sinkevičius nustebo: „Dailydka čia prie ko? Jis nebuvo paminėtas pranešime“.

REKLAMA

Ministras nekomentavo ir derybų su Europos Komisija dėl „Lietuvos geležinkelių“ pertvarkymo, siekiant išvengti jiems gresiančios kelių dešimčių milijonų eurų baudos už išardytą ruožą į Latviją.

„Derybos su Europos konkurencijos komisare tęsiasi, ieškomas pats priimtiniausias variantas, kuris būtų priimtinas tiek Lietuvai, geležinkeliams, tiek ir Europos Komisijai. Ir matomai toks variantas bus surastas“, - teigė ministras.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų