Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos pareigūnai, padedami kolegų iš Šakių, trečiadienį sulaikė sunkiu moters sužalojimu įtariamą dvidešimtmetį šakietį. Jis uždarytas į areštinę.

Sunkus nusikaltimas įvykdytas praėjusį savaitgalį. Šeštadienio vakarą į vieną Kauno ligoninę iš rajono savivaldybėje esančio Vilkijos miestelio, iš savų namų, kur aptikta ūkinio pastato rūsyje, buvo pristatyta 1942 m. gimusi J. P. Ž. Moteris buvo be sąmonės, ir dėl kaukolės pamato lūžio bei kraujo išsiliejimo į smegenis ji paguldyta į ligoninę.

Kauno apskrities VPK atstovo teigimu, Kauno rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nukentėjusios septyniasdešimtmetės sunkaus sveikatos sutrikdymo. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

Pradėjus tyrimą buvo nustatyta, kad galimas įtariamas nusikaltėlis yra Šakių rajono Kidulių kaime. Tame kaime pareigūnai jį ir surado.

Trečiadienį įtariamajam V. S. pareikštas įtarimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo iš savanaudiškų paskatų. Už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki dvylikos metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų