ikiteisminis tyrimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ikiteisminis tyrimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ikiteisminis tyrimas“.

Nepilnamečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas sukėlus fizinį skausmą

Panevėžyje trečiadienio vakarą nukentėjo moteris, dėl skausmo sukėlimo pradėtas ikiteisminis tyrimas nepilnamečiui. Kaip pranešė Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, įvykis užfiksuotas kovo 20 dieną, apie 23.20 val., Staniūnų gatvėje. Nepilnametis, gimęs 2006 metais, sukėlė fizinį skausmą 1989 metais gimusiai moteriai. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, už šią nusikalstamą veiką Baudžiamajame kodekse nustatyta griežčiausia atsakomybė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Nekaltos gitaros pamokos atsirūgo – Arnoldą užgriuvo grasinimų lavina: „Negalvojau, kad viskas taip pasisuks“

Gavęs dovanų kuponą 4-ioms gitaros pamokoms, nusprendė pradėti groti. Atsisakęs tęsti pamokas, ne tik buvo informuotas, kad privalo susimokėti 120 eurų už bendrovės suplanuotas pamokas, bet pasipylė ir grasinimų lavina.

25-erių Alytaus politikas atsidūrė ligoninėje: kavinėje sumušė nepažįstamas vyras

Savivaldybės narys Lukas Grigaravičius Alytuje paguldytas į ligoninę. Alytaus apskrities vyriausiojo komisariato teigimu, girtas vyras į ligoninę pristatytas sekmadienio naktį, vasario 24 dieną.   Šiuo metu savivaldybės narys gydosi Kauno klinikose. Į ligoninę paguldė po pasibuvimo su draugais „Taip, esu Kauno klinikose. Gydausi. Jaučiuosi normaliai. Negaliu nieko daugiau pasakyti, mat pats kol kas daugiau nežinau“, – naujienų portalui AlytusPlius.
2024-03-01

Sostinės prekybos centre kilo gaisras

Šeštadienio vakarą viename iš sostinės prekybos centrų kilo gaisras. Kaip pranešė Policijos departamentas, gaisras apie 22.40 val. kilo Ozo gatvėje esančio prekybos ir pramogų centro laiptinėje bei pagalbinėse patalpose. Pirminiais duomenimis, galimai buvo padegtos kartoninės dėžės. Gaisro metu aprūko langas ir sienos. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.
Kriminalai 2024-02-25

Policija praneša apie neraminančią statistiką: ikiteisminių tyrimų dėl sukčiavimo ženkliai padaugėjo

Sausio mėnesį policija pradėjo 521 ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, sako Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Pasak jo, tai – neraminanti statistika, mat pernai tuo pačiu metu ikiteisminių tyrimų dėl sukčiavimo fiksuota kur kas mažiau. „Šių metų sausis yra neraminantis – per sausį turime 521 ikiteisminį tyrimą, kai 2023 metų sausį turėjome tik 302“, – LRT radijui pirmadienį teigė R. Matonis. „Kodėl taip yra, turbūt, sunku pasakyti.

Vyras ardydamas dujinę orkaitę aptiko netikėtų radinių

Akmenės rajone vyras ardydamas dujinę orkaitę rado šovinių. Vasario 18 d. apie 16 val. 30 min. Akmenės r., Spaigių k., name, vyras (gim. 1993 m.) ardydamas dujinę orkaitę, rado septynis įvairaus kalibro šovinius. Šoviniai paimti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str.

Užfiksuotas grubus nusikaltimas: tyrėjai kreipėsi į gyventojus

Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad Pravieniškių 1-ajame kalėjime, dalinant laiškus nuteistiesiems, viename voke buvo rasti transderminiai pleistrai su narkotinėmis medžiagomis. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad šį laišką į laisvės atėmimo vietą iš Kauno 22-ojo pašto, esančio adresu Baltijos g. 58, Kaunas, išsiuntė ikiteisminio tyrimo metu nenustatytas asmuo.

Vilniuje vyras smurtavo prieš nepilnametę

Vilniuje penktadienį vyras smurtavo prieš nepilnametę. Kaip skelbė Policijos departamentas, apie įvykį pranešta 8.20 valandos. Sostinėje esančiame bute konflikto metu 1984 metais gimęs vyras smurtavo prieš 2009 metais gimusią nepilnametę, tuo sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-01-20

Daugiau detalių apie viešai Rusiją šlovinusį vilnietį: aiškėja, su kuo jis kalbėjosi

Šalčininkų policijos komisariatas jau atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vaizdo įraše Rusiją šlovinusio jaunuolio iš Lietuvos. Be to, aiškėja, kas yra asmuo, su vaikinu kalbėjęs vaizdo skambučiu. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS antradienį patvirtino, kad tyrimas atliekamas dėl grasinimo susidoroti su tam tikra žmonių grupe.

Visagino rajone automobilyje rastas vyro kūnas

Visagino savivaldybėje, Karlų kaime, ketvirtadienį automobilyje rastas vyro kūnas. Kaip penktadienį pranešė Utenos apskrities policija, ketvirtadienį 10.25 val. Visagino savivaldybėje, Karlų kaime, kieme stovinčiame automobilyje „VW Caddy“ rastas 1956 metais gimusio vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų