Šulija: rytojaus orai – tik graži pradžia, kuri kitą savaitę galutinai įsitvirtins

Artimiausią parą aukšto slėgio sritys susitelks Europos rytuose ir pietuose, o  vakaruose ir šiaurėje – žemo.

Kartu su aukšto slėgio sritimis į rytus plaukia ir giedri orai, o į Baltijos apylinkes atkeliauja ciklono debesys.

Šalti žiemiškai orai taip pat pamažu traukiasi į rytus, o į atsilaisvinusią vietą smelkiasi vis didesnė šiluma iš vakarų.

Šiandien Lietuvoje buvo saulėti orai, vakarop pradėjo niaukstytis. Naktį jau visur bus debesuota, daug kur pasnyguriuos, ims lynoti, kris dulksna. Daug kur rūkas, lijundra, plikledis. Dieną smulkus lietus ar dulksna jau vyraus. Lijundra, rūkas, plikledis išliks.

Šalčiausia bus šį vakarą – nuo 12 laipsnių šalčio šalies rytuose iki 4 šalčio vakaruose, prie jūros. Vėliau visą naktį oro temperatūra kils. Įdienojus bus jau nuo 2 – 3 laipsnių šalčio šalies rytuose iki 2 – 3 laipsnių šilumos šalies vakarinėje dalyje ir prie jūros.

Kitaip tariant, orai keičiasi iš esmės. Ir naktį, ir dieną bus kritulių – naktį vyraus mišrūs krituliai, dieną jau menkas lietus ir dulksna. Visą parą boluos rūkas, bus lijundros ir plikledžio. Šį vakarą bus nuo 4 iki 12 šalčio, rytoj nuo 2 – 3 šalčio iki 2 – 3 šilumos.

Sekmadienio naktį vietomis negausūs mišrūs krituliai, vietomis rūkas, plikledis ir lijundra, dieną be žymesnių kritulių. Naktį bus nuo 1 – 3 laipsnių šalčio šalies rytuose iki 1 – 2 laipsnių šilumos kitur. Dieną vyraus 1 – 3 šilumos, pietvakariuose gali būti iki 5 – 6 laipsnių.

Pirmadienį kritulių tikimybė menka, bet rūko, silpnos lijundros ir plikledžio pasitaikys. Naktį vyraus menkas šaltukas, prie jūros iki 2 šilumos, dieną vyraus 3 – 5, vakaruose, pietvakariuose iki 6 – 7 laipsnių šilumos.

„Ką gi, rytojaus orai – tik graži pradžia, kuri kitą savaitę galutinai įsitvirtins. Žinoma, daugeliui labai įdomu, ar žiemiški orai dar grįš? Ką gi, yra tam tikra tikimybė, kad mėnesio pabaigoje vėl užsuks“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2021-02-22 06:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mėnesio pabaiga jau dabar,psskutinė sav.prasidėjo...
Atsakyti
0

J
Jojo
2021-02-22 06:40:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zemo auksto slegio zonos tu geriau normaliai papasakok kokie bus orai o tai pavapeni kaip ozys pries mizima sakai ir nepasakai iki galo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų