REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sinoptikas Naglis Šulija praneša, kad artimiausiomis dienomis orai bus šilti, bet greitai vasariška šiluma pasitrauks.

Sinoptikas Naglis Šulija praneša, kad artimiausiomis dienomis orai bus šilti, bet greitai vasariška šiluma pasitrauks.

REKLAMA

Ir rytoj orus Europoje lems viena labai didelė aukšto slėgio sritis. Žemam slėgiui beveik neliks vietos.

Orus Lietuvoje ir kraštuose apie ją lemia centrinė didelės aukšto slėgio srities dalis. Dėl jos įtakos naktis bus menkai debesuota, nelis, bet kai kur suboluos rūkas. Dieną debesų daugės, jie bus storesni, kur nors gali trumpai ir menkai palynoti. Tai toks lietus, į kurį niekas nekreipia dėmesio.

Lietuvoje nusistovėjo tokie orai, kai naktys yra gana vėsios, tačiau dienos priešingai – ganėtinai šiltos. Rytoj paryčiais vyraus 11–13, prie jūros maždaug 16 laipsnių šilumos, rytoj įdienojus vyraus 21–23, pietuose, pietvakariuose kai kur iki 24–25 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, ir rytoj orai bus puikūs. Naktį debesuotumas menkas, nelis, kur nors suboluos rūkas, dieną debesų daugiau, kur nors lašas ar du lietaus, kurį pastebėti bus labai sunku. Naktį atvės iki 11–13, prie jūros maždaug 16, dieną šils iki 21–23, pietuose 24–25 laipsnių šilumos“, – teigia N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienį debesuotumas irgi menkas, diena saulėta, lietaus nebus. Žemiausia temperatūra naktį 11–13, prie jūros 15–17, aukščiausia dieną 23–25 laipsniai šilumos. Pirmadienį debesuotumas irgi menkas, žemiausia temperatūra naktį 12–14, prie jūros apie 17, dieną šils iki 24–26 laipsnių šilumos.

REKLAMA

„Apskaičiavimai rodo, kad vasariškai šilta bus ir visa pirmoji kitos savaitės pusė, vėliau šiluma pasitrauks, tačiau vėsu dar nebus“, – priduria N. Šulija.

Orai Europoje

Didžiojoje žemyno dalyje orai bus saulėti, storesnių debesų bus tiktai toli rytuose ir kai kur šiaurėje.

Kaitra niekur nesitrauks iš Prancūzijos ir Belgijos, kitur Europoje irgi bus labai šilta, tiktai Šiaurės šalyse bus gaiviau.

Romoje rytoj bus sausa, saulėta ir 33 laipsniai karščio, Barselonoje irgi saulė ir 27 šilumos. Paryžiuje plieks skaisti saulė ir bus 33 karščio, Londone irgi sausa, saulėta ir kais iki 31 laipsnio. Berlyne saulė pro debesis, nelis ir 30 laipsnių, Varšuvoje panašūs orai ir 26 šilumos.

Kitą savaitę kit sako,kad lauks karščiai,šitas-kad pasibaigsšiluma...Susitarkit gal meluoti.Kam jūs čia spėliojat,Kaip bus taip gerai,koks skirtumas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų