Sukritikuotas ministras pirmininkas nežada tikrintis Seime

Premjeras Algirdas Butkevičius neketina tikrintis pasitikėjimo Seime, kaip siūlo konservatoriai ir liberalai.

Tokį raginimą trečiadienį išsakė konservatorių ir liberalų partijų pirmininkai Gabrielius Landsbergis ir Remigijus Šimašius.

„Žinote, ką kalba tie du ponai politikai, man tikrai nerūpi, ir ką mano kyšininkavimu stambiu mastu įtariamo E.Masiulio bendražygis ir privačių darželių tinklo savininkės A.Landsbergienės, dėl kurios verslo skaidrumo yra taip pat daug įtarimų, vyras. Man svarbus Lietuvos žmonių pasitikėjimas ir aš manau, kad jų turiu“, - ketvirtadienį Žinių radijui sakė premjeras.

Palaiko prezidentę

Raginimu pasitikrinti pasitikėjimą opozicija reagavo į valdančiųjų socialdemokratų kritiką prezidentei Daliai Grybauskaitei.

„Premjero ir socialdemokratų atviraMinistrasi užgaulūs, melagingi ir įžeidžiantys prezidentę vieši pareiškimai akivaizdźiai rodo, kad premjerui prezidentės pasitikėjimas neberūpi. Esame įsitikinę, kad tokiomis aplinkybėmis premjeras turėtų nedelsdamas pasitikrinti, ar dar turi Seimo pasitikėjimą“, - rašoma politikų pareiškime.

Reaguodami į prezidentės raginimą atsistatydinti krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui, socialdemokratai antradienį pareiškė abejojantys dėl prezidentės gebėjimo vykdyti tiesiogines pareigas.

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio vadovai socialdemokratų pareiškimą pavadino „desperacijos ir žemos politinės kultūros demonstracija, kuri kenkia valstybės konstitucinės santvarkos autoritetui, žmonių pasitikėjimui konstitucinėmis Vyriausybės ir premjero institucijomis ir jų sugebėjimu veikti atsakingai“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų