2011 m. gegužės 31 d. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai kartu su Lietuvos muitinės Tarnybinių tyrimų tarnybos pareigūnais Klaipėdos teritorinės muitinės Malkų įlankos jūrų uosto poste, esančiame Perkėlos g. 1C, Klaipėdoje, darbo vietoje, iškart po to, kai buvo padaryta nusikalstama veika, sulaikė 5 Klaipėdos teritorinės muitinės Malkų įlankos jūrų uosto pareigūnus.

Jiems buvo įteikti pranešimai apie įtarimą padarius nusikalstamas veikas, atsakomybė už kurias yra numatyta Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 228 straipsnio 2 dalyje (piktnaudžiavimas) ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

2011 m. birželio 1 d., tęsdami operaciją, STT Klaipėdos valdybos pareigūnai kartu su Lietuvos muitinės Tarnybinių tyrimų tarnybos pareigūnais Klaipėdos teritorinės muitinės Malkų įlankos jūrų uosto poste darbo vietoje sulaikė dar 3 asmenis.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo (ONKT) skyriaus prokuroras.


Rašyti komentarą...
d
dublinietis
2011-06-01 21:47:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkas pakiso .Paprastai info jau buna atitekejusi is kazkurio muitineje dirbancio kalbos .Juk jie labai megsta pasigirti savo pinigais mergiotems ar meiluzems , ypac kai isgeria .
Atsakyti
0

P
PP
2011-06-02 07:10:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik dabar, praėjus 20 Neprigulnos Lietuvos metų suaktyvėjo STT. Tai reikėjo daryti nepriklausomos Lietuvos gyvavimo pradžioj ir Adamkaus valdymo laikotarpiu,kai suvešėjo korupcija valstybėj.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų