Specialiųjų tyrimų tarnybos taikinyje atsidūrė Generalinė miškų urėdija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimai neskaidrios ūkinės finansinės veiklos, pinigų panaudojimo ne pagal paskirtį ir dokumentų klastojimo.

Kodėl STT ir Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorams parūpo miškininkų veikla, generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas pasakyti negalėjo.

STT pareigūnai Generalinėje miškų urėdijoje kratas atliko dar prieš mėnesį. Buvo paimti jiems rūpimi dokumentai, konfiskuota apie 50 tūkst. litų.

Kratos atliktos ir Valkininkų miškų urėdijoje. Čia STT domino jų visų 2008 metų finansinė ataskaita.

Neoficialiai teigiama, kad Generalinėje miškų urėdijoje ir jai pavaldžiose įstaigose, valdančiose valstybinius miškus, pažeidimų yra daug: klastojami dokumentai, vyksta neskaidrūs konkursai, o įvairiems projektams skirti pinigai kažkur paslaptingai pradingsta.


Rašyti komentarą...
c
cad
2010-04-09 20:09:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsivalymas vyksta
Atsakyti
0

V
Vokak
2010-04-10 08:32:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų gerai, kad valdžia pasižiūrėtų, kiek miškų išnaikino ir tiesiog pavertė nepraeinamomis džiunglėmis. Tiesiog į galvą netelpą, kas galėjo leisti ir kodėl ponams miškininnkams kilo ranka taip naikinti miškus. Taip nenaikino, nei prie Smetonos, nei prie vokiečio, nei prie ruso. Iš kur tokie išgamos atsirado, sunku net įsivaizduoti.
Atsakyti
0

M
Miškas
2010-04-10 19:30:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miškas gyvas ir miške nieko nepaslėpsi, tik parodysi:)
Ir jis prabils dar garsiau ir suprantamiau...? :)
Iš miško nesityčiojama ir jo niekinti nevalia - tai Lietuvio šventa vieta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų