Streikuojančius mokytojus palaiko dar viena organizacija

Daliai mokytojų streikuojant dėl apmokėjimo už darbą sąlygų, po Lietuvos Medikų sąjūdžio išreikšto palaikymo, prie paramos pedagogams pranešė prisijungiantys ir Odontologų rūmai.

39

Pranešime jie teigia, kad dalyvaus sekmadienio popietę, 13 val., rengiamoje streikuojančių mokytojų palaikymo akcijoje.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mokytojai mitinguoja prie Seimo

Šiek tiek anksčiau Medikų sąjūdis paskelbė reiškiantis solidarumą ir oficialų palaikymą streikuojantiems mokytojams. Socialiniuose tinkluose skelbiama, kad prie pedagogų palaikymo prisidės ir dalis kitų profesinių organizacijų ir sąjungų.

Šeštadienį Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) patalpose streikuojančius mokytojus aplankė ir ministrė Jurgita Petrauskienė, kai kurie Seimo nariai. Kilo audringa diskusija, tačiau galutinio kompromiso nerasta, mokytojai iš ministerijos nusprendė nesitraukti ir toliau nakvoti joje.

Savo ruožtu ministrė teigė, kad pirmadienį susitiks su profesinių sąjungų atstovais aptarti etatinio apmokėjimo klausimų, o vėliau bus rengiami reikalingi teisės aktai.

Dalies mokytojų streikai tęsiasi jau trečią savaitę.


Rašyti komentarą...
H
Hmmm
2018-12-02 15:50:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įtariu kad pirmadienį po pietų, turėtų prisijungt ir elektrikai, o nuo antradienio ryto- viešasis transportas, bei stogdengiai ir pardavėjos.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų