Žydrūnė JANKAUSKIENĖ |

Šiandien, apie 10 val., nuo kelio į pakelės griovį nuskriejo lengvasis automobilis „Mazda 626“. Kol kas įvykio aplinkybės tiriamos. Žinoma tik tiek, kad mašina važiavo trys vyrai. Spėjama, kad jie buvo statybininkai – rengėsi dengti Aukštupiuose stogą. Iki kelionės tikslo jiems buvo likę apie kilometrą.

Bendrasis pagalbos centras apie nelaimę Tauragės rajone pranešė apie 10.20 val. Paskelbta, kad apie 10 val. bendruoju pagalbos telefonu 112 paskambinęs žmogus informavo apie automobilio avariją netoli Aukštupių kaimo – mašinoje yra prispaustų žmonių. Apie įvykį informuoti medikai ir policija, išsiųsti ugniagesiai.

Automobilis „Mazda 626“ rastas kiek pavažiavus už Aukštupių Žygaičių link. Mašina buvo nuskriejusi nuo kelio, išlaužusi griovyje augusius krūmus, medžius, apsivertusi ir „atsistojusi“ ant priekinės dalies. Kelio važiuojamojoje dalyje matėsi didžiulės tepalų dėmės. Tačiau nesimatė, kad Ežeruonos upelį pervažiavęs vairuotojas būtų stabdęs. Kodėl jis pasuko į šalikelę, aiškinamasi. Ant automobilio ryškiai švietė žalio klevo lapo ženkliukas...

REKLAMA

Paaiškėjo, kad lengvuoju automobiliu važiavo trys vyrai. Vienas jų nesusižalojo, išsiropštė iš visiškai sumaitoto automobilio pats ir pranešė apie nelaimę specialiosioms tarnyboms. Jo kolegas medikų apžiūrai išsigabeno Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Įvykio vietoje sutikti žmonės kalbėjo, kad abu iš sumaitotos mašinos išvaduotieji nebuvo praradę sąmonę. Netrukus į nelaimės vietą atskubėjo Aukštupiuose gyvenanti moteris. Paaiškėjo, kad trijulė skubėjo į jos namus – vyrai turėjo dengti stogą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų