Štai ir viskas: šią savaitę saulės beveik nesimatys

Ketvirtadienio orai sostinėje buvo apniukę. Tik į dienos pabaigą pasirodė besileidžianti saulė. Sinoptikai teigia, kad naktis bus debesuota, o debesys bus nevienodi. Penktadienį lietaus sulaukti neturėtume, todėl galėsime mėgautis šiluma.

Dėl ciklono įtakos artimiausią naktį Lietuvoje vyraus debesuoti, kai kur su pragiedruliais orai. Dangų dengiantys debesys bus nevienodi, dėl to kai kur trumpai ir negausiai palis. Didesnė tokio lietaus tikimybė bus šiauriniuose šalies rajonuose. Vietomis suboluos rūkas, kai kur jis bus tikrai tirštas.

Penktadienį irgi vyraus debesuoti, kai kur su nedideliais pragiedruliais orai. Rūkas sklaidysis labai nenoromis. Lietaus tikimybė bus labai nedidelė, jeigu jis ir bus, tai labiau primins dulksną, o ne lietų. Vėjas pietų, nestiprus.

„Kitaip tariant, rytoj bus dar viena pilka šilta diena. Ir naktį, ir dieną vyraus debesuoti orai, pragiedrulių irgi pasitaikys, bet nedaug. Naktį vietomis trumpai ir negausiai palis, vietomis suboluos rūkas (kai kur jis bus išties tirštas), dieną lietaus tikimybė nedidelė. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 3–4, prie jūros 5 laipsnius šilumos, dieną šils iki 8–10 laipsnių šilumos“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį orai bus panašūs – tokie pat pilki, tokie pat beveik be lietaus ir dar kokiu laipsniu šiltesni. Sekmadienį palis kiek daugiau, bet irgi ne per daugiausia, šilumos bus mažiau – naktį vyraus 4–5 laipsniai, dieną šils maždaug iki 7, prie jūros bus apie 10 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų