Lietingo rudens orai: sulauksime įvairių reiškinių

Drėgni orai Lietuvoje jau tapo įprastu reiškiniu, tačiau ketvirtadienį dieną bus didelė tikimybė, kad kritulių sulauksime ne visur. Be to, ganėtinai šiltas oras taip pat kol kas išliks.

Artimiausią naktį orus Lietuvoje lems nedidelis ciklonas, todėl bus debesuoti orai, pragiedrulių galima tikėtis nebent šalies pietuose. Lietus pajūryje prasidėjo jau trečiadienį, o naktį nukeliaus per visą šalį. Žemaitijoje, šiaurinėje šalies dalyje gali lyti gana gausiai, pietuose palis ir neilgai, ir nedaug.

Ketvirtadienį dieną ištisiniai gausesnio lietaus debesys atsidurs toli rytuose, o Lietuvoje dangus šviesės, atsiras pragiedrulių. Iš pavienių debesų vietomis trumpai palis negausus lietus. Vėjas pietinių krypčių, vidutinio stiprumo.

„Kitaip tariant, orai bus įvairūs. Naktį bus debesuotas dangus, pragiedrulių mažai. Palis visur, vietomis gana gausiai, pietuose menkiau. Dieną bus debesuota su pragiedruliais, trumpam nušvis saulė, bet tai šen, tai ten palis iš pavienių debesų. Žemiausia temperatūra naktį bus nuo 3 iki 6, prie jūros maždaug 7 laipsniai šilumos, dieną šils iki 8-10 laipsnių šilumos“, – kalba sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį bus debesuota su pragiedruliais, ir naktį, ir dieną vietomis truputį palis iš netvarkingai pasklidusių debesų, numatomas rūkas. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 3, prie jūros 5-7 laipsnius šilumos, dieną šils iki 9-10 laipsnių. Panašūs, tai yra šilti, kai kada su lietumi orai bus ir šeštadienį bei sekmadienį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų