Vairuotojų neatidumas, neatsargumas ir nesugebėjimas prisitaikyti prie naujų eismo sąlygų sukėlė rekordinį avarijų keliuose skaičių, rašoma „Vilniaus dienoje“.

Miesto policijos raginimai per Vėlinių šventes būti atidesniems gatvėse ir pakantesniems kitų eismo dalyvių atžvilgiu nesulaukė vairuotojų dėmesio.

Per kelias pastarąsias dienas sostinėje užregistruotas rekordinis avarijų skaičius.

Nuo trečiadienio ryto iki penktadienio vakaro Vilniuje įvyko apie pusketvirto šimto avarijų. Jose nukentėjo beveik dvi dešimtys asmenų. Vien trečiadienį sostinėje užregistruoti 175 eismo įvykiai, spalį vidutiniškai per parą būdavo registruojama po 94 avarijas.

Chaosas Vilniaus gatvėse prasidėjo trečiadienio rytą, dar švenčių išvakarėse. Dėl kelių avarijų, įvykusių pagrindinėse miesto magistralėse, tūkstančiai vilniečių vėlavo į darbą. Dvi iš tokių avarijų ties Pedagoginio universiteto žiedu beveik visiškai užkimšo Geležinio Vilko ir Ukmergės gatves.

Čia iš pradžių susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis, vėliau – dar penki automobiliai. Per vieną šių avarijų nukentėjo žmonės. Sudaužyti automobiliai užtvėrė beveik visą kelią.

Netrukus užsikimšo iš šalutinės gatvės, kuriomis kiti vairuotojai pamėgino aplenkti spūstį. Ne trumpiau kaip valandai spūstyje beviltiškai įklimpo ir viešasis transportas.

REKLAMA

Dar viena avarija, įvykusi trečiadienį per pietus, baigėsi neįtikimai sėkmingai, nors iki didelės tragedijos buvo tik vienas žingsnis. T.Narbuto gatvėje, ties sankryža su Laisvės prospektu, į elektros stulpą įsirėžus bendrovės „Vilniaus autobusai“ maršrutiniam autobusui „Scania“ nukentėjo tik vairuotojas – keleiviai sužalojimų išvengė.

Smūgis į troleibusų kontaktinės linijos stulpą buvo toks stiprus, kad stulpas sulindo į vairuotojo kabiną. Nors 57 metų vairuotojo sužalojimai nebuvo itin sunkūs, jį iš sumaitotos kabinos išvadavo tik ugniagesiai.

Vėliau vairuotojas policijos pareigūnams paaiškino, jog autobuso nesuvaldė dėl to, kad staiga pasijuto blogai. Nukentėjusysis iš avarijos vietos išvežtas į ligoninę.

Karas vyko ne tik sostinės gatvėse – per pastarąsias keturias dienas visoje Lietuvoje įvyko daug nelaimių.
 
 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų