Sostinėje likusias vakcinas išgraibstė akimirksniu: gyventojų prašo nebevažiuoti

Neužpildžius visų registracijos vietų, Vilniaus miesto savivaldybė kvietė atvykti visus pilnamečius asmenis į „Litexpo“, jeigu šie nori gauti skiepą nuo Covid-19. Prabėgus kuriam laikui, vietos vakcinacijai buvo išgraibstytos.

Vilniaus miesto savivaldybės atstovas Karolis Žukauskas teigė, kad likusios 100 vakcinų buvo išnaudotos, todėl atsiprašo tų, kurie jau buvo susiruošę vykti į vakcinacijos centrą.

„Aleiskit, jei šią info pamatėt jau kelyje – laukit kito karto ar savo eilės. Ačiū sureagavusiems, išgelbėjom visas vakcinas!“ – rašė jis.

Pirminėje žinutėje savivaldybės atstovas skelbė, kad buvo likę 100 „AstraZeneca“ vakcinų.

„SKUBIAI: vakcina visiems pilnamečiams!

Litexpo vakcinavimo centras šiandien baigė darbą, bet liko apie 100 AstraZeneca vakcinos, kurios negalim išmesti (o liko, nes gana chaotiška diena dėl registracijos bugų buvo).

Kas norite – važiuokite į „Litexpo“ DABAR, ten iki 21 val. skiepys atvykusius pirmąja doze. Gali būti bet koks amžius VIRŠ 18 METŲ.

Turėkit mintyje, kad vakcinų tik šimtas, jei bus daugiau žmonių, man pasakys, iškart papildysiu šį postą. Kol nėra papildyta, vadinasi, dar tiek žmonių nesusirinko.

Siūlykit draugams, vaikams ir pan. - kad nereikėtų išmesti nė lašo“, – tąkart pranešė Vilniaus miesto savivaldybės mero atstovas Karolis Žukauskas.

SKUBIAI: vakcina visiems pilnamečiams! Litexpo vakcinavimo centras šiandien baigė darbą, bet liko apie 100 AstraZeneca...

Posted by Karolis Žukauskas on 2021 m. gegužės 8 d., šeštadienis

Siekdamas išnaudoti vakcinas, Vilnius vėl leido 35-erių ir vyresniems registruotis skiepui

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šeštadienį Vilniuje atsiradus daugiau kaip tūkstančiui „AstraZeneca“ vakcinos dozių, sostinėje skiepams nuo COVID-19 vėl leista registruotis 35-erių ir vyresniems žmonėms.

Kaip feisbuke paskelbė Vilniaus mero patarėjas Karolis Žukauskas, registracija jaunesnei amžiaus grupei vėl atidaryta siekiant išnaudoti visas vakcinos atsargas.

Savivaldybė galimybę registruotis 35-erių ir vyresniems buvo sudariusi penktadienį, tačiau tuomet visos vakcinos buvo rezervuotos.

REKLAMA

11 valandą Vilniuje tebebuvo likę kiek mažiau nei tūkstantis vietų registruotis „AstraZeneca“ skiepui.

Šia vakcina 35-erių ir vyresni gyventojai skiepijami tik iki pirmadienio. Tuomet savivaldybė laukia 23 tūkst. „Pfizer“ vakcinų, iš jų apie pusę jų bus skirta 45-erių ir vyresnių pirmajam skiepui, apie pusę – paskiepytųjų revakcinacijai.

Vilnius apie atveriamą vakcinaciją vis jaunesnėms grupėms skelbia jau keletą savaičių iš eilės, kai papildomai gavo didelį kiekį kitoms savivaldybėms skirtų vakcinų. Sveikatos apsaugos ministerija tvirtino, kad tai padaryta dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos sostinėje.

Pirmadienį visoje Lietuvoje ruošiamasi pereiti prie 55-erių ir vyresnių gyventojų amžiaus grupės. Tai daroma siekiant suvienodinti vakcinavimo tempus, kurie skirtingose savivaldybėse šiuo metu skiriasi.


Rašyti komentarą...
W
Www
2021-05-08 21:15:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad nuo rūkymo jau nemiršta, miršta nuo covido
Atsakyti
0

B
BLAIVININKAS
2021-05-08 21:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vien nuo rūkymo kasmet miršta 7000 lietuvių, bet pavojingas yra ir koronavirusas.
Atsakyti
0

N
Na
2021-05-08 20:58:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būdai pasigriebe vakcina su ūkio vyriausybės pagalba iš kitų miestų dabar nebeturi ka skiepyti brudo gabalas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų