Šokas medikams: paaiškėjo liūdnos detalės apie Klaipėdos ligoninėje paliktą mažylį

Klaipėdoje, ligoninės koridoriuje ant palangės – nekasdienis gyvas radinys. Naujagimių reanimacijos skyriuje paliktas poros mėnesių mažylis. Berniuko likimu domisi mūsų žurnalistai.

"Atvežtas kūdikis yra apie 2-2,5 mėn. amžiaus, svoris 5,5, kg, vaikas atrodo išoriškai sveikas, pakankamai prižiūrėtas, normalios mitybos, nieko blogo kaip ir pasakyt negaliu", - sakė Diana Vaitkevičiūtė, Klaipėdos vaikų ligoninės vyr. gyd. pavaduotoja.

Pamatė slaugytoja

Berniukas paliktas buvo štai čia – Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, saugioje vietoje – Naujagimių reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje ant palangės.

"Slaugytoja ėjo koridorium ir staiga pamatė ant palangės šitos kūdikių krepšį tikėdamasi, kad galbūt namiškiai išeidami paliko, bet pasilenkusi pastebėjo, kad jame yra kūdikis, kuris dairosi aplinkui ir didžiulis nerimas, kas tai galėjo palikt", - sakė Salomėja Gustienė, Klaipėdos universitetinės ligoninės vyr. slaugos administratorė.

Berniukas gulėjo lopšyje, šalia buvo įdėta sauskelnių ir dar šilto mišinėlio buteliukas. Bet švaros trūko.

Lauks naujų dokumentų

"Matyt, mamytė buvo neturinti socialinių įgūdžių su vaikeliais, mes tą kūdikėlį nuprausti, išvalyti visas raukšleles, aišku, mes aprengėm kitais, savais rūbeliais", - kalbėjo gydytoja.

Lopšyje nebuvo jokio raštelio ar bent lapelio su vaiko vardu ar gimimo data. Buvęs tik plastikinis maišelis iš Šilutės parduotuvės, tad manoma, galbūt vaikas – šilutiškis, tiesa, greičiausiai jo mama Universitetinę ligoninę pažįsta – nežinančiam būtų sudėtinga vaiką čia palikti.

Tame pačiame pastate – ir gyvybės langelis, tačiau kieme nuolat pilna žmonių – matyt, nusprendus kūdikiu atsikratyti, kieme buvo rizika būti pastebėtam. Vaikų ligoninėje berniukas bus tol, kad sulauks visų tyrimų ir naujų dokumentų – Vaiko teisių specialistai duos naują vardą.

Per tas porą dienų, kai kūdikis guli ligoninėje, jis niekam įdomus nebuvo, tad sulaukus dokumentų, keliaus į Klaipėdos kūdikių namus pas savo likimo seses ir brolius.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže:  

 


Rašyti komentarą...
.
...
2017-08-07 19:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur tas šokas?!Kokios liūdnos detalės?Reportaže nemačiau,kad medikai būtų šokiruoti.Mane tai jūsų antraštės šokiruoja...
Atsakyti
0

P
Petras
2017-08-07 19:12:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matomai- surusintu žargonu kaip ir politikai ėmė kalbėti gydytojai (t. b. matyt ,greičiausiai ,gal). TV 3 turi taisyti kalbos klaidas,nurodyti jas.
Atsakyti
-1

P
Pridurkai
2017-08-07 21:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur tos liūdnos detalės? Gal pagimdytas pederasto pro analą?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų