Gegužės 2 d. 12:00 val. Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto Europos informacijos centre organizuojama konferencija „Valstybės atsakomybė ir investicijos į vaiko saugumą“. Konferencijos iniciatoriai – visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus”, kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija jau ketvirtus metus iš eilės pristatantys akciją „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“.

Balandžio 26 d. spaudos konferencijos metu akciją pristatė Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė sekretorė Loreta Trakinskienė ir kiti jos dalyviai, buvo aptarti akcijos tikslai, uždaviniai, jos metu vyksiantys renginiai.

Konferencijos „Valstybės atsakomybė ir investicijos į vaiko saugumą“ tikslas – pristatyti valstybės požiūrį į vaikų saugumo problemas Lietuvoje, supažindinti su Lietuvoje vaiko saugumą užtikrinančiais mechanizmais. Siekiama, jog renginyje dalyvautų kuo daugiau valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovų bei moksleivių iš visos Lietuvos.


Rašyti komentarą...
s
sadas
2010-06-08 16:11:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek metų apie tai kalbama? tas pats per tą aptį. vienais metais smurto prieš vaikų, jų gynimo mėnuo būna gegužę, kiatais - birželis, dar kitais - rudenį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų