Smurtas prieš 5-metį išdavė daugiavaikės šeimos problemas

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešė, kad tik ką praėjusį antradienį buvo gautas šiame mieste esančio mokyklos-darželio atstovų pranešimas apie galimą smurtą prieš mažametį.

Informuota, jog 2014 m. gimęs vaikas galimai buvo mušamas savo namuose. Apie šį įvykį buvo informuotos vaiko teisių darbuotojos. Berniukas iškart buvo pristatytas į Marijampolės ligoninę sužalojimo mastui nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Dovilė Burbaitė patvirtino, kad sulaukus tokio pranešimo informacija dėl galimo smurto prieš vaiką buvo perduota tirti pagal kompetenciją šio miesto policijos komisariatui.

„Šeima Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui yra žinoma. Šeimoje auga daugiau vaikų“, – patvirtino D. Burbaitė.

Anot jos, šiuo metu Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius atlieka grėsmės vaikams lygio vertinimo procedūras, siekiant nustatyti galimus rizikos veiksnius šeimoje. Nustačius grėsmės vaikams lygius, bus priimami sprendimai dėl geriausių vaikų teisių ir jų interesų užtikrinimo.

Naujienų portalui tv3.lt pavyko išsiaiškinti, kad šioje šeimoje auga ir daugiau mažamečių vaikų. Šaltiniai patvirtino, kad šeimoje yra daugiau nei du vaikai, bet konkretus jų skaičius nebuvo atskleistas, nes tuomet esą būtų lengva identifikuoti minimą šeimą, ko dėl galiojančio duomenų apsaugos įstatymo ir pačių vaikų saugumo bei gerovės daryti nerekomenduojama.

Šeima, kurioje 5-metis galimai patyrė smurtą yra žinoma. Ji priskiriama rizikos šeimų grupei. Nors konkrečios problemos šeimoje nebuvo įvardytos, bet užsiminta, kad ten galimai vartojamas alkoholis. Neatmetama, kad smurtaujama buvo ir anksčiau.

„Tos šeimos problemos yra kompleksinės“, – situaciją apibendrino tv3.lt šaltiniai. Plačiau apie šį įvykį specialistai komentuoti nepanoro.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų