alkoholis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alkoholis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alkoholis“.

Štai kas palengvins pagirias: pasakė didžiausią klaidą

Kadangi saugaus suvartojamo alkoholio kiekio nėra, bandant sumažinti jo sukeliamus negalavimus, žmonės neretai griebiasi savijautą po vakarėlio neva pagerinančių priemonių, tokių kaip įvairūs nuskausminamieji, energetiniai gėrimai, stipri kava ir pan. Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkas Deimantas Auškalnis pasakoja, jog dalis visuomenėje sklandančių mitų apie pagirių palengvinimą ne tik nėra teisingi, bet ir gali dar labiau pakenkti.
Prieš 8 val.

Šiukštu nevartokite šio maisto derinio vasarą: gali baigtis mirtimi

Atėjusi vasara neatsiejama nuo poilsio, laiko leidimo pajūryje ar kaitrioje saulėje, o atostogų daugelis neįsivaizduoja ne tik be daug maisto, bet ir be alkoholinių gėrimų vartojimo. Tačiau žinomas Lietuvos profesorius įspėja – toks derinys gali baigtis kasos uždegimu ir sukelti pavojų gyvybei.
2024-06-15

Nedelsiant atsisakykite šių dalykų – toksikologas perspėja visus: „Valyti galima sąžinę, batus, bet ne organizmą“

Dažnai suvartojus didelius kiekius alkoholio, kitą dieną žmogus jaučiasi prastai ir jam prasideda pagirios. Norėdami išvengti pagirių sukeliamų nepatogumų, žmonės stengiasi įvairiais būdais kuo greičiau pašalinti alkoholio likučius iš savo organizmo. O kai kurie įvairius išsiblaivymo metodus išmėgina dar būdami girti, taip mėgindami kuo greičiau išsiblaivyti. Visgi specialistai sako, kad tokios pastangos – bevaisės, o pašalinti alkoholį gali tik pats žmogaus organizmas.

Gydytoja skubiai perspėja dėl Lietuvoje plintančios naujos mados: baigiasi net mirtimi

Internete galima rasti ne vieną pasiūlymą pasinaudoti gana įdomiomis paslaugomis – išblaivinimu namuose. Tokias paslaugas teikiantys žmonės prisistato esantys kvalifikuoti gydytojai, kurie gali jus išblaivyti po didelių išgėrimų arba reabilituoti, jei žmogus susiduria su perteklinio alkoholio vartojimo problemomis. Visgi, medicinos įstaigų gydytojai perspėja, kad kartais po tokių paslaugų, galima netgi mirtis.

Šalčininkų rajone pareigūnai išaiškino nelegaliai rūkalais, alkoholiu prekiavusią senjorę

Šalčininkų rajone pareigūnai sustabdė senjorės prekybą kontrabandiniais rūkalais ir alkoholiniais gėrimais. Kaip ketvirtadienį pranešė Vilniaus policija, Vilniaus policija apsilankė senjorės namuose Šalčininkų rajone, Juršiškių kaime, gavus vietos gyventojų informacijos, jog moteris visą parą prekiauja kontrabandiniais rūkalais bei degtine, vynu ir alumi.

Vyriausybė pritarė renginiuose leidžiamų pardavinėti alkoholinių gėrimų stiprumo suvienodinimo įgyvendinimui

Trečiadienį Vyriausybė pritarė nutarimui, kuriuo būtų įgyvendinti Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai, kuriems pavasario sesijos metu pritarė Seimas. Šiais pakeitimais buvo suvienodintas renginiuose leidžiamų pardavinėti alkoholinių gėrimų stiprumas.
2024-06-12

Gydytojai negalėjo patikėti 50-metės negalavimais: jos kūnas pats gamina alkoholį

Iš burnos sklindantis alkoholio kvapas, svaigstanti galva, nesiorientavimas aplinkoje, o kartais net sąmonės praradimas – visa tai patiria žmonės, kurių organizme savaime gaminasi alkoholis. Alkoholio fermentacijos žarnyne sindromas (angl. Auto-Brewery Syndrome, arba ABS) yra reta ir neįprasta sveikatos būklė, kai organizmo žarnyne esantys mikroorganizmai (dažniausiai mielės) fermentuoja angliavandenius į alkoholį.
2024-06-09

Šokiruojanti merginos išpažintis, ką išgyveno pasivaišinusi nepažįstamojo kokteiliu – viskas prieš akis

Ne kartą nuaidėjusios istorijos, kaip moterys apsvaiginamos naktinės kultūros vietose, vis kartojasi. Vilnietė, apsilankiusi viename sostinės barų, išgyveno košmarą. Beveik praradusi sąmonę nuo paskutinio kokteilio bare buvo ištempta iš taksi už plaukų. Negana to, iš jos reikalavo 100 eurų už automobilio valymą.

Prieš skrydį lėktuvu išgeriate alkoholio? Turi jums žinių

Išgerti oro uoste atostogų pradžios proga gali būti pražūtinga. Tyrėjai nustatė, kad slėgis lėktuvo salone, alkoholis ir miegas gali būti mirtinai pavojingas derinys. Niekas oro uoste taip gerai nesuteikia atostogų nuotaikos, kaip pirmoji vyno taurė ar bokalas alaus. Tačiau tai nėra džiugi žinia, nes alkoholio vartojimas prieš užmiegant lėktuve taip apkrauna širdį, kad gali sukelti ir mirtį.
2024-06-05

Šie produktai sukelia vėžį: atsisakykite kuo greičiau

Su onkologiniais ligoniais dirbanti dietologė atskleidė du maisto produktus, kurie labiau nei kiti didina riziką susirgti vėžiu – atsisakykite jų kuo greičiau. Nichole Andrews iš JAV teigė, kad žmonės turėtų vengti alkoholio ir perdirbtos mėsos, nes ne kartą įrodyta, kad šie produktai skatina vėžinių ląstelių vystymąsi, rašo dailymail.co.uk. „Žinau, kad visi jums sako, jog kalbant apie maistą viskas didina vėžio riziką, tačiau taip nėra“, –  sakė Nichole.
2024-06-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų