Slėpynėmis virtęs R.Karbauskio ir G.Kildišienės susitikimas painioja ir patį politiką

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis su Greta Kildišienė Vilniaus centre pateko į tikrą sąmyšį. Po skandalo dėl prabangaus visureigio G.Kildišienei pasitraukus iš Seimo R.Karbauskis tikino su bendražyge nepalaikantis ryšių. Tačiau vakar jiedu užfiksuoti susitikime viešųjų ryšių agentūroje ir ten sukėlė tikrą chaosą – slapstėsi nuo žurnalistų ir jiems iškvietė policiją. Tai visiškai neprimena G.Kildišienės neseniai išleistos knygos pavadinimo – „Atvirai“. Į esminį klausimą, kas finansavo G.Kildišienės knygą, politikas neatsako. Maža to, tikina net nežinąs, kodėl susitikime buvo ir G.Kildišienė.

Jis teigė, kad per susitikimą su buvusia Seimo nare Greta Kildišiene, keliais viešųjų ryšių ekspertais ir teisininke Liudvika Meškauskaite nebuvo aptarta neseniai išleista eksparlamentarės knyga „Atvirai“, jos viešinimo ir platinimo kampanija.

„Aš nežinau, iš kur tokios žinios ištrauktos, kad mes tai aptarinėjome. Iš tikrųjų viešoje vietoje, Vilniaus centre, viešųjų ryšių kompanijoje buvo susitikimas, kurį inicijavo viešųjų ryšių kompanija“, - kalbėjo politikas.

„Valstiečių“ lyderis tvirtino, kad žiniasklaidos pranešimai apie jo slapstymąsi yra nepagrįsti.

Jis taip pat neigė, kad asmeniškai koordinavo knygos „Atvirai“ leidybos, finansavimo, platinimo ir viešinimo reikalus. Apie tai skelbė BNS, remdamasi keliais šaltiniais Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje.

Politikas teigė, jog susitikimas buvo suorganizuotas minėtosios viešųjų ryšių agentūros, į kurį buvo pakviestas ir jis, Greta Kildišienė ir advokatė Liudvika Meškauskaitė. Anot jo, jis nebuvo atsakingas už kvietimus ir nežino, kodėl buvo pakviestos abi moterys. „Nežinau, koks santykis tarp advokatės ir (buvusios) Seimo narės, tiesiog paprasčiausiai mes šnekėjom visai apie kitus dalykus, mes šnekėjom apie tai, kas mane liečia tiesiogiai, kada kaltinimai yra skleidžiami, kad neva aš finansavau kažkokias knygas“, - teigė parlamentaras.

REKLAMA

Atsakyti, kaip minėta agentūra susijusi su Gretos Kildišienės knyga „Atvirai“, politikas taip pat negalėjo.

Ketvirtadienį maždaug aštuonias valandas viešųjų ryšių kompanijos patalpose praleidęs „valstiečių“ lyderis išėjęs iš patalpos situacijos nekomentavo.

Šiandien delfi.lt tiesioginėje konferencijoje Ramūnas Karbauskis minėjo, jog iš agentūros išėjo vėlai dėl to, kad pažiūrėtų „Lietuvos ryto“ televizijos žinias ir pamatytų, kokia bus suformuluota naujiena apie jų susitikimą. Tai jis patvirtino ir vėliau.

Tuo tarpu po konferencijos Seimo narys sakė, jog nežinojo, kad už durų laukia žurnalistai. „Aš nežinau, ar ten buvo žurnalistai. Aš mačiau keturis vyrus. Jūs norit teigti, kad tai buvo žurnalistai? Aš jūsų nemačiau kamerų, nemačiau ženklų ant kamerų, aš nieko nemačiau. Aš mačiau keturis vaikinus, kurie bandė mus kažkaip tai stabdyti. Aš galiu šitoje vietoje pasakyti, kad jūs tikriausiai pati nesustotumėt, kada jūs kažkokie keturi vaikinai pradeda stabdyti jums išeinant“, - žurnalistei komentavo politikas.

Negana to, ketvirtadienio vakarą į susitikimo vietą buvo atvykusi policija, kuri stengėsi užkirsti kelią žurnalistams sužinoti apie minimą susitikimą. Ramūnas Karbauskis teigia, jog policijos jie nekvietė, tai veikiausiai galėjo padaryti name gyvenantys žmonės. „Kam mums policiją kviesti? Mums niekas netrukdė“, - TV3 komentavo valstiečių lyderis.

Šiandien parlamentaras nesutiko žurnalistams atsakyti, ar į susitikimo vietą atvyko tuo pačiu automobiliu, kuriuo vėliau ir išvažiavo. „Mane aptarnauja kartais įmonė, kuriai aš moku už nuomą tos paslaugos“, - sakė politikas. „Aš neneigiu, kad aš išvykau su automobiliu, kuris yra nuomojamas iš įmonės“, - pridūrė R.Karbauskis.

„Atvažiava tuo automobiliu, kuriuo galėjau atvažiuoti ir išvažiavau tuo automobiliu, kuriuo galėjau išvažiuoti“, - teigė valstiečių lyderis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų