R.Karbauskis: romano aš neturiu

R.Karbauskis, komentuodamas vakar įvykusį slaptą susitikimą su G.Kildišiene vienoje iš viešųjų ryšių kompanijų, tikina, kad jis buvo rengtas tikrai ne dėl buvusios politikės naujos knygos „Atvirai“ viešinimo. O gandai apie tai, kad jis kuravo šios knygos leidimą, yra laužti iš piršto.

Vakar viešoji erdvė mirgėjo neeilinio G.Kildišienės ir R.Karbauskio slapto susitikimo detalėmis. Naujienų agentūros BNS žiniomis, susitikime vienoje viešųjų ryšių agentūroje, kuriame dalyvavo ir žiniasklaidos teisės ekspertė Liudvika Meškauskaitė, buvo aptariami buvusios Seimo narės naujos knygos viešinimas.

R.Karbauskis romano neturi

„Žinių radijo“ žurnalistų kalbintas R.Karbauskis tikina, kad susitikimas tikrai nebuvo skirtas prieštaringai vertinamos G.Kildišienės knygos „Atvirai“ populiarinimui.

„Aš nežinau, iš kur tokios žinios. Mes viešoje vietoje, Vilniaus centre, viešųjų ryšių kompanijoje susitikome. Jį iniciavo pati viešųjų ryšių kompanija. Aš nematau tame jokio kriminalo. O jeigu šnekėti apie tai, ką mes aptarinėjome, tai yra mūsų privatus reikalas, be abejonės“, - pasakoja Seimo narys R.Karbauskis.

„Šnekant apie tai, kas buvo išpūsta iš to. Istorija tokia, kad neva kažkas nuo kažko slepiasi. Tai šitoje vietoje aš tik pasakysiu, kad romano su viešųjų ryšių kompanijos vadove aš neturiu. Mes su ta kompanija dirbame ir kaip partija. Ir aš labai rimtai kalbėjausi apie tą sutartį, kurią mes planuojame pasirašyti rudenį. Ir atitinkamai, aš įėjau per tas duris ir išėjau per jas. Ir nesuprantu iš ko čia reikia daryti tokį ažiotažą“, - tikina Seimo narys.

Knygos leidimo nerėmė

R.Karbauskiui nėra suprantamas ir žiniasklaidos susidomėjimas dėl šio susitikimo detalių. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šių metų pradžioje žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad R.Karbauskis remia G.Kildišienę finansiškai. Buvo pastebimi ir artimi jų ryšiai. Tačiau politikas išsisuko nuo atsakymo.

„Aš kai skaitau, tai kas yra parašyta (žiniasklaidoje red. past.) atrodo, kad įtarinėja jau ir ką kitą. Nes aprašoma, kiek valandų mes šnekėjomės. Mes (su viešųjų ryšių kompanijos atstove aut. past.) kartu išėjome, pro tas pačias duris. Ir kalbėti, kad tai yra kažkas tai slapta, neva kažkas kviečia policiją. Atleiskite, mes to nedarėme tikrai“, - tikina Seimo narys.

REKLAMA

Užsiminus, kad šaltinis iš valstiečių frakcijos tikina, kad R.Karbauskis prisidėjo prie buvusios politikės knygos leidimo, jis tokius gandus kategoriškai neigia.

„Aš manau, kad čia yra fantazijos ir B.Matelio pasisakymas, o ne šaltinis iš valstiečių frakcijos. Nes aš nesu to daręs“, - atsako R.Karbauskis.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2017-07-14 16:20:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai mieganti vienoj lovoj su merga pagavo? Kokios vertybes buvo pazeistos?
Atsakyti
-1

M
Mastytoja
2017-07-14 19:22:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne matau as cia jokio kriminalo o gal gretute rusu snipe ar putino statytine bet ne cia savu hebros darbas giriniai
Atsakyti
0

N
Nu jo
2017-07-14 16:18:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kas jums netinka? Na susitiko, tai ka negalima? Ar cia reikejo leidima gauti? Is valstybes biudzeto bent viena kapeika buvo paimta? Ne? Tai ko cia purkstaujat? Neturit ka vertingo parasyt, tai nieko nerasykit- protingiau atrodysit....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų