Slėpsimės nuo lietaus, tačiau netrukus – malonūs pokyčiai

Lietuvoje antradienį vyravo debesuoti orai, beveik visur kurį laiką lynojo. Šį vakarą lynos rytinėje šalies dalyje, tačiau greitai liausis ir debesys ims plonėti, gali atsiverti net pragiedruliai.

Tiesa, kitur taip nutiks jau iš pat vakaro. Dėl drėgmės pertekliaus daug kur suboluos rūkas, vietomis net gana tirštas. 

Trečiadienį ryto valandomis debesys ims storėti vėl, pragiedruliai pasitrauks. Rūkas šalies rytuose sklaidysis labai nenoriai. Priešpiet iš pietų atplauks lietaus debesys, bet lis daugiausia Pietų, Vidurio ir rytinėje Lietuvos dalyje. Kitur tikimybė menka. 

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai Lietuvoje bus rudeniški. Šį vakarą palis šalies rytuose, vėliau daug kur suboluos rūkas. Debesuotą dieną daug kur palis, bet Žemaitijoje, pajūryje lietaus tikimybė bus nedidelė. Vėjas naktį pietvakarių, dieną vakarų, stipresnis tik prie jūros. Paryčiais vyraus 3–6, prie jūros 9–11, dieną šils iki 7–9, prie jūros bus apie 12 laipsnių šilumos“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį orus vis dar lems ciklonas, todėl bus debesuota ir vėjuota, ypač prie jūros. Palis ir naktį, ir dieną, bet ir neilgai, ir ne po daug. Oras naktį atvės iki 4–6 laipsnių, kiek šilčiau bus tik prie jūros, dieną šils iki 8–10, prie jūros bus apie 12 laipsnių.

Penktadienio naktis debesuota, kai kur palynos, dieną dangus giedrysis, lietaus jau nebematysime, nušvis saulė. Naktį vyraus 7–9, prie jūros apie 11 laipsnių, dieną šils iki 11–13 laipsnių šilumos. Savaitės pabaigoje nusistovės šviesūs, nešalti orai, lietaus beveik nebus. 

„Ką gi, gražiosios rudens spalvos pasirodys jau visai neužilgo, belieka tik truputį jų palūkėti“, – pridūrė sinoptikas.

Tuo metu didžiosios Europos dalies orus antradienį lėmė debesuotas ir vėjuotas ciklonas, tačiau jį iš savo vietos tolyn į šiaurės rytus energingai stūmė stiprėjanti aukšto slėgio sritis. Netrukus jos apimtuose plotuose dangus bus daug šviesesnis.

Štai Romoje rytoj debesuota ir 20 laipsnių, Barselonoje dangus irgi apniukęs, ten bus 16. Paryžiuje rytoj šils iki 11, Londone saulėta, bet 10 laipsnių šilumos. Berlyne ir Varšuvoje numatomi gražūs orai, dieną bus apie 10 šilumos, į rytus nuo Baltijos vyraus vėsesni orai. 


Rašyti komentarą...
O
Olga
2020-11-03 18:30:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kada bus žiema su sniegų?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų