Skvernelis pripažino, kad konservatorių siejimas su Kremliumi galėjo būti klaida

Premjeras Saulius Skvernelis pripažino, kad konservatorių susiejimas su Kremliumi prieš rengiamą mokytojų mitingą galėjo būti klaida.

Sekmadienį LRT laidai „Savaitė“ atsakydamas į klausimą, kada jautėsi suklydęs, premjeras minėjo sunaikintą pasitarimo įrašą dėl Registrų centro duomenų teikimo žiniasklaidai, sakydamas, jog tai „yra komunikaciniai paslydimai“.

Vėliau paklaustas, ar buvo klaida „garsiai pareikšti apie konservatorių sąsajas su Kremliumi“, premjeras atsakė: „Gal“.

S. Skvernelis Seime prieš profesinių sąjungų mitingą vykstant mokytojų streikui buvo pareiškęs, kad konservatorių veikimas „yra Kremliaus politikos vykdymas ir abejonių yra, ar ten nėra sąsajų su Rusijos specialiosiomis tarnybomis“, tą atsakys „specialiosios tarnybos“.

Opoziciniai konservatoriai rėmė mitingą, palaikė mokytojų reikalavimus ir siūlė dėl to atidėti 2019 metų valstybės biudžeto priėmimą.

Per laidą „Savaitė“ sulaukęs klausimo, ar konservatoriai pažymose nurodomi kaip grėsmė, premjeras sakė galintis nuraminti, kad „Vyriausybė kontroliuoja situaciją šalies viduje ir mūsų žmonės gali dirbti, kurti, gyventi ramiai“.


Rašyti komentarą...
B
BybiuLietuva
2019-01-20 21:01:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ziurekite koncervai, o gal tai buvo kaida , kad pasirinkote kandidatu Sinomyte , o ne Skverneli. Ziurekite gal dar pakeiskite kol nevelu. Tuoj paaiskes klaidos, kad skvernelis neistojo i koncervu partija.
Atsakyti
0

B
BybiuLietuva
2019-01-20 21:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus juk zinote koncervu sekta, kad atgaila yra pirmas sventumo pozymis, cia gali buti zenklas is dangaus. Pamenate kaip sake toje instrukciju knygoje " Sauliau Sauliau kodel tu mane ir Lansbergi persekioji"
Atsakyti
0

B
BybiuLietuva
2019-01-21 14:23:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalbant apie dvi medalio puses jus nepatikesite , bet yra ir trecia medalio puse. Niekam nepaslaptis , kad Skvernelis yra koncervatorius ir visa savo gyvenima balsavo uz Lansbergi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų