Skvernelis pasisakė apie tuščią ministro kėdę: šiandien turime naują situaciją

Jau beveik pusmetį ekonomikos ir inovacijų ministro kėdė tuščia, jį pavaduoja energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas. Premjeras Saulius Skvernelis opozicijos surengtame neeiliniame Seimo posėdyje ketvirtadienį patikino, kad kandidato į ministrus paieškos procesas nėra sustojęs.

„Kiek ilgai bus žaidžiamas žaidimas stumdantis tarp valdančiųjų ir bandymų perlaužti prezidentą, siunčiant signalus, kad gali būti teikiamas tas pats prezidento atmestas kandidatas? Ar nemanote, kad daroma didelė žala šiam sektoriui ir kada bei ką ketinate teikti kandidatų į ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas?“ – opozicija iš anksto raštu teiravosi S. Skvernelio.

„Aš manau, kad pasiūlytas buvo pats geriausias kandidatas, prezidentas mano kitaip. Procesas nėra sustojęs, jis tikrai yra atnaujintas. Kadangi buvo priimti sprendimai dėl dviejų ministerijų sujungimo, tai šiandien turime naują situaciją“, – Seime kalbėjo S. Skvernelis.

Jo teigimu, diskusijos su prezidentu Gitanu Nausėda tebevyksta.

„Manau, jeigu surasime šitam ypatingai trumpam, bet ypatingai sunkiam laikotarpiui tinkamą kandidatūrą, toks teikimas bus padarytas. Su prezidentu bendraujama nuolat, tą darysime ir šią savaitę“, – kalbėjo premjeras.

Portalas tv3.lt primena, kad prezidentui vasarį atmetus premjero patarėjo Luko Savicko kandidatūrą į ekonomikos ministrus, premjeras kovo pradžioje teigė, kad naujo ministro nesiūlys ir pradės ministerijų jungimą.

Valdantieji rengiasi Ekonomikos ir inovacijų ministeriją prijungti prie Energetikos ministerijos, jai perduodant ir dalį Aplinkos ministerijos funkcijų. Užbaigus pertvarką nauja institucija vadintųsi Darnios ekonomikos, energetikos ir klimato ministerija – Seime jau yra registruotas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos panaikinimo įstatymo projektas. 

Ekonomikos ir inovacijų ministerija nuolatinio vadovo neturi nuo gruodžio, kuomet į Briuselį Europos komisaru dirbti išvyko Virginijus Sinkevičius.


Rašyti komentarą...
D
Domas
2020-04-23 13:04:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
S.Skvernelis teisus- turi patirtį ir gali pavaduoti, tai skubėti naujo kandidato nebūtina- paieškoti reikia su patirtimi, su atsakomybe dirbti norinčio,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų