Skvernelis paklausus apie tragediją Kuršėnuose ir traukinių eismo saugumą: tai ką man dabar sakyt?

Žurnalistų paklaustas, ar po savaitgalį įvykusios nelaimės, kuomet žaisdamas šalia bėgių žuvo dvimetis, mato galimybę gerinti saugumą šalia geležinkelio bėgių, premjeras Saulius Skvernelis sakė „Tai ką man dabar atsakyti?“

Premjeras pripažįsta, kad mažamečio vaikio žūtis – tragedija, tačiau jos aplinkybes turėtų aiškintis teisėsauga.

„Savaitgalį, matyt, visokių įvykių įvykę, ir kriminalinių. Neturėčiau turbūt aš spręsti, ar pakankamai užtikrintas saugumas geležinkeliuose, ar ne. Tai turėtų įvertinti specialistai. Tai yra skaudi nelaimė, tikrai tragedija. 

Bet tos tragedijos priežastis įvertins teisėsauga – ar viskas buvo padaryta, ar buvo vaikas tinkamai prižiūrėtas, ar tos sąlygos patekimo ant geležinkelio yra, nėra. Atleiskite, nesu geležinkelietis“, – žurnalistams pirmadienį kalbėjo ministras pirmininkas S. Skvernelis.

Žuvo bežaisdamas

Portalas tv3.lt primena, kad sekmadienį Kuršėnuose žuvo traukinio patrenktas dvimetis, žaidęs šalia bėgių. Incidentas įvyko jį prižiūrėjusios močiutės akivaizdoje.

Patvirtinta, kad nelaimės akimirką tėvų namuose nebuvo. Jie buvo išvykę, o vaikų priežiūra patikėta namuose likusiems seneliams.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gailutė Smagriūnienė teigė, kad šeima policijai nebuvo žinoma.

Ši šeima taip pat nebuvo atsiradusi ir Vaiko teisių akiratyje. Šį faktą patvirtino Šiaulių regionui atstovaujanti Silva Šimkevičienė:

„Šeima mums nebuvo žinoma. Norisi dar ir dar kartą akcentuoti, kad ypač prasidėjus vasarai, pagerėjus orams, nebūtų paliekami vaikai be priežiūros. Svarbu nepaleisti vaikų iš akių.“

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad birželio 21 d. apie 21.24 val. Šiaulių r., Kuršėnuose, M. K. Čiurlionio g., netoli Pavenčių stoties, keleivinis traukinys, valdomas blaivaus mašinisto, gimusio 1980 m., mirtinai sužalojo ant bėgių buvusį mažametį berniuką, gimusį 2018 m.

Apie nelaimę pranešė keleivinio traukinio darbuotojas.


Rašyti komentarą...
A
Anas
2020-06-22 16:12:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaltinti.sugebam.o.saugoti.NE
Atsakyti
0

p
parazitai
2020-06-22 15:56:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
duhai tie zurnalisai! mire vaikas prie traukinio begiu tai mat reikia kazko imtis. jusu zinios ir bandymas ispopuliareti, tai kaip mokyklinukes bandymas daugiau draugu facebooke tureti. Gatvese desimtis kartu daugiau zuna, nuo kitu padariniu zuna daugiau nei gatvese, traukinys visiem parupo. Tokie jus ir zurnalistai, turedami tokias galimybes, tokias nesamones darot, geda jusu specialybei.
Atsakyti
-10

T
Tiesa yra tokia
2020-06-22 16:21:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kuo čia dėtas Skvernelis, jei nupezusi senolė nesužiūri anūkų?
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų