tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Premjeras Saulius Skvernelis kritiškai vertina trečiadienį Ingridos Šimonytės pristatytą preliminarų naująjį ministrų kabinetą. Premjero teigimu, ne visi asmenys sąraše nusipelnė tapti ministrais.

Premjeras Saulius Skvernelis kritiškai vertina trečiadienį Ingridos Šimonytės pristatytą preliminarų naująjį ministrų kabinetą. Premjero teigimu, ne visi asmenys sąraše nusipelnė tapti ministrais.

REKLAMA

Paprašytas įvertinti galimą ministrų kabineto sudėtį, S. Skvernelis sakė, kad vertinti pretendentus kol kas nekorektiška, nes pavardės gali būti negalutinės.

„Nežinome prezidento sprendimo galutinio, koks jis bus. Galiausiai, dar nėra ir kolegė Ingrida pateikta į ministrus pirmininkus. Manau, kad ji, kada bus patvirtinta Seime ministre pirmininke, bus formaliai reikalavimas pateikti ministrų kabinetą prezidentui, tada galbūt tos pavardės dar ir keisis“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo S. Skvernelis.

Pasigenda ministrų kompetencijos

Tačiau galiausiai jis preliminarų ministrų sąrašą įvertino kritiškai.

„O iš pirmųjų, kas paskelbta, kaip čia pasakius. Tikrai manau, kad mano kolegė, gerbiama Ingrida, yra drąsi, labai drąsi, labai, labai, labai drąsi kolegė. Ji patyręs kapitonas. Bet su tokia komanda audringu vandenynu neplaukčiau net kaip keleivis“, – pridūrė S. Skvernelis.

REKLAMA

Premjeras pasigenda dalies preliminarių kandidatų žinių, tinkamų dirbti ministrais.

„Ten tikrai yra žmonių, kurie verti šitų pozicijų. Bet yra tokių keistų asmenybių arba kandidatūrų. Dar bendras bruožas matosi, kad tikrai nemažai žmonių, kurie neturi apskritai jokių žinių apie viešąjį sektorių, valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, valdymą. 

REKLAMA

Tai jiems bus be galo sunku. Aš tokių ministrų irgi keletą turėjau. Bet praktika parodė, kad net žingeidūs žmonės, kurie norėtų išmokti, per porą metų jiems nepavyko tų subtilybių, vingrybių įgyti“, – prisiminė S. Skvernelis.

Tiesa, jis atsisakė kandidatus vertinti atskirus kandidatus.

Aiškus ministrų sąrašas

Kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė trečiadienį prezidentui Gitanui Nausėdai pateikė galimas ministrų kandidatūras į visas, išskyrus Žemės ūkio, ministerijas.

REKLAMA

Į susisiekimo ministrus teikiamas Kasparas Adomaitis (Laisvės partija), į ekonomikos ir inovacijų – Aušrinė Armonaitė (LP), į krašto apsaugos – Arvydas Anušauskas (TS-LKD), į vidaus reikalų – Agnė Bilotaitė (TS-LKD), į teisingumo – Evelina Dobrovolska (LP), į sveikatos apsaugos – Arūnas Dulkys (TS-LKD), į aplinkos – Simonas Gentvilas (Liberalų sąjūdis), į kultūros – Simonas Kairys (LRLS), į energetikos – Dainius Kreivys (TS-LKD), į užsienio reikalų – Gabrielius Landsbergis (TS-LKD), į socialinės apsaugos – Monika Navickienė (TS-LKD), į finansų – Gintarė Skaistė (TS-LKD), į švietimo, mokslo ir sporto – Jurgita Šiugždinienė (TS-LKD).

Ketvirtadienį Seimui teikiama I. Šimonytės kandidatūra į ministres pirmininkes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų