• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos policija perspėja gyventojus: šiais metais sukčiai dar smarkiau gviešiasi į žmonių pinigus, vien per sausį pareigūnai pradėjo daugiau nei pusę tūkstančio ikiteisminių tyrimų: tai yra dviem trečdaliais daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Sukčiai nuolat siuntinėja apgaulingas SMS žinutes, apsimeta valstybinėmis institucijomis, feisbuke perka reklamas, kuriomis ragina žmones investuoti į netikras platformas, taip išvilioja iš Lietuvos gyventojus pinigus.

Lietuvos policija perspėja gyventojus: šiais metais sukčiai dar smarkiau gviešiasi į žmonių pinigus, vien per sausį pareigūnai pradėjo daugiau nei pusę tūkstančio ikiteisminių tyrimų: tai yra dviem trečdaliais daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. Sukčiai nuolat siuntinėja apgaulingas SMS žinutes, apsimeta valstybinėmis institucijomis, feisbuke perka reklamas, kuriomis ragina žmones investuoti į netikras platformas, taip išvilioja iš Lietuvos gyventojus pinigus.

REKLAMA

Siuntų laukiantys gyventojai turėtų būti atsargūs. Nusikaltėliai vis dažniau naudojasi Lietuvos pašto vardu, siunčia štai tokias netikras žinutes:

REKLAMA
REKLAMA

„Paketas atkeliavo į sandėlį, bet negali būti pristatytas dėl neišsamios adreso informacijos. Patvirtinkite adresą nuorodoje.“

REKLAMA

„Siuntinėja apgaulingas žinutes gyventojams su kvietimu atskleisti tam tikrus duomenis, suvesti mokėjimo kortelių duomenis. <...> Jeigu per 2023 metus tokių pranešimų iš gyventojų turėjome virš 1000 ir užblokavome virš 300 nuorodų. Tai per sausio mėnesį jau turime 251 gyventoją, kuris pranešė apie tokio pobūdžio sukčiavimus“, – teigia Lietuvos pašto atstovas Andrius Varnelis.

REKLAMA
REKLAMA

Sukčiai vis randa naujų būdų kaip siuntinėti netikras žinutes. Pavyzdžiui, pasitelkia grupinius RCS pranešimus, kai viena žinutė adresuojama iš karto keliems Lietuvos gyventojams. Negana to kartais, nusikaltėliai sugeba išnaudoti ir paštomatus: manipuliuoja išperkamosiomis siuntomis.

„Ką reiškia išperkamoji siunta? Gyventojas gauna žinutę apie neva tai jam atsiųstą siuntą už kurią prieš atsiimdamas jis privalo susimokėti, nesvarbu, ar tai būtų paštomate, prieš atsiimant turi susimokėti mokestį, ar atvykus kurjeriui. Tas mokestis svyruoja apie 50 eurų suma. Turime pavyzdžių, kai sukčiai siunčia atsitiktiniams gyventojams tokias siuntas. <...> Gavę pamato, kad tai menkavertis dalykas arba kažkokia šiukšlė“, – sako A. Varnelis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sukčių mastai auga

Apie darbingą metų pradžią kalba ir Lietuvos policija, kuri skaičiuoja, kad ikiteisminių tyrimų skaičius šiemet išaugo daugiau nei 70 procentų.

„Sausį fiksavome 521 ikiteisminį tyrimą, kai pernai buvo tiktai 302 per pirmą mėnesį. Sukčiavimų daugėja“, – teigia Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

REKLAMA

Nusikaltėliai apsimetinėja viskuo, kuo gali: aktoriais, atlikėjais, nuomonės formuotojais, politikais, vagia žinomus prekės ženklus. Perka netikras reklamas feisbuke ir stengiasi įtikinti žmones investuoti į platformas, kurių pagalba išviliojami pinigai.

„Nuo pat Sausio antros dienos prasidėjo. Kai kuriomis dienomis jie sugeba paleisti ir po 500 naujų reklamų“, – pasakoja „Debunk.org“ vadovas Viktoras Daukšas.

REKLAMA

„Siūlo investuoti geromis labai sąlygomis. Žmogus investuoja, neretai gauna pirmą atlygį, įtikina jį labai. Jis pasitiki labiau, investuojamos sumos didėja, po kelių mėnesių, po pusmečio, kartais žmogus būna supranta, suvokia, kad jis buvo apgautas. Nori atsiimti pinigus, jis jų neatgauna“, – teigia R. Matonis.

Vien per praėjusią savaitę nuo sukčių nukentėję trys Lietuvos gyventojai sukčiams atidavė daugiau nei 70 tūkstančių eurų. Patiklūs žmonės užkimba ant įvairiausių kabliukų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Dabar labai populiaru išnaudoti visokius dirbtinio intelekto kampus. Sakoma, kad už žmones investuos intelektas, kuris yra tiek protingas, kad padės uždirbti milijonus“, – sako V. Daukšas.

Nusikaltėliai dažnai veikia gerai organizuotomis grupėmis.

„Tai veikia grupuotė arba grupuotės, kurios labai sistemingai išnaudoja pažangiausius įrankius kibernetinių nusikaltėlių“, – tikina V. Daukšas.

REKLAMA

Pernai sukčiai išviliojo virš 12 mln. eurų

Nusikaltėliams vaizduotės netrūksta. Pavyzdžiui, vieno banko duomenys rodo, kad pernai internete imituojant romantines pažintis klientai neteko daugiau nei 300 tūkstančių eurų.

„Sukčiai čia turi padirbėti, ilgiau pabendrauti su savo auka tam, kad užmegztų tą vadinamą romantinį ryšį. Įgautų aukos pasitikėjimą. Dažniausiai tie scenarijai būna tokie, kad prašoma finansinės pagalbos sau arba neva sergančiam artimajam. Romantiniam fone būdami aukos ir klientai jie netiki, kad jie gali būti pakliuvę į pinkles sukčių ir bando visaip neigti tą situaciją“, – teigia „Swedbank“ Finansinio raštingumo srities vadovė Justina Bagdanavičiūtė.

REKLAMA

Specialistai rekomenduoja neatidarinėti įtartinų nuorodų telefone: nesuvedinėti savo asmens, mokėjimo kortelių duomenų. Nepasitikėti investuoti raginančiomis reklamomis, kurios per trumpą laiką žada milžinišką grąžą.

Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centras skaičiuoja, kad pernai sukčiai išviliojo daugiau nei 12 milijonų eurų, iš kurių nukentėjusiems pavyko sugrąžinti 900 tūkstančių. Žmonių nuostoliai siekia 11,4 mln. eurų.

Nuostoliai būtų dar didesni, jei ne finansų įstaigų, bankų pastangos stabdyti įtartinus pavedimus. Taip pavyko pernai apsaugoti daugiau nei 7 milijonus eurų, kurie apskritai neiškeliavo iš sąskaitų ir nepasiekė sukčių.

Daugiau apie tai – vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

Liepos 1 d. TV3 Žinios. Neprognozuojami rusų turistai perpildė kurortų kantrybės taurę – štai, kur jie nepageidaujami
Liepos 1 d. TV3 Žinios. Sostinės valdžiai skelbiant, kad parkingas brango nežymiai, eskpertas atkerta: „Manipuliavimas skaičiais“
Liepos 1 d. TV3 Žinios. Jonavoje 15-metį ištiko klinikinė mirtis – medikai pasakojo, kaip gelbėjo jaunuolį
Liepos 1 d. TV3 Žinios. Matijošaičio partrenktas pėsčiasis – Rusijos pilietis: aiškėja, kokia gresia bauda
Liepos 1 d. TV3 Žinios. Azerbaidžanas kirto Maskvai – lygina Putiną su Stalinu, karą Ukrainoje vadina genocidu
Liepos 1 d. TV3 Žinios. Ekonomistai toliau nerimauja dėl II pensijų pakopos – valdžia ragina negąsdinti žmonių
Liepos 1 d. TV3 Žinios. Namus dėl smegduobės praradę pasvaliečiai kantriai laukia tyrimų atsakymų – nepraranda vilties grįžti
Birželio 30 d. TV3 Žinios. Sostinėje toliau siaučiant kačių žudikui, žmonės baiminasi: neaišku, ar prie žmonių neprieis
Birželio 30 d. TV3 Žinios. Prie skandalingos pedagogų kelionės į Japoniją jungėsi ir valdininkai, ir vienos duktė: „Važiavo pabūti vakarais su mama“
Birželio 30 d. TV3 Žinios. Svarsčiusi, ar meška nepasirodys jos sodyboje, Gintarė prisikalbėjo: „Juokas virto realybe“
Birželio 30 d. TV3 Žinios. „Kauno švaros“ gaisro tarnybos su diversijomis nesieja, tačiau gyventojai baiminasi: „Tik piktybiškai kažkas“
Birželio 29 d. TV3 Žinios. Vienas sostinės kelių – kasdienis iššūkis jau nuo sovietmečio: „Mačiau močiutę kruvinu veidu, nes paslydo, nukrito“
Birželio 29 d. TV3 Žinios. Siūlymas rūšiuoti pacientus į skirtingas eiles kelia būgštavimų: „Pacientas gali ir numirti“
Birželio 29 d. TV3 Žinios. Suskaičiavo, kiek galėjo kainuoti Laurinavičiaus pargabenimas namo – pats sumokėjo apie 50 eurų
Birželio 29 d. TV3 Žinios. Organizatoriai: į didžiausią istorijoje Budapešto „Pride“ paradą susirinko iki 200 tūkst. žmonių
Birželio 29 d. TV3 Žinios. Belgrade reikalaudami naujų rinkimų į gatves išėjo 140 000 žmonių
Birželio 29 d. TV3 Žinios. Vilniuje ant namo užvirto medis, pranešama apie be elektros likusius 20 tūkst. vartotojų
Birželio 29 d. TV3 Žinios. Pasieniečiai Vilniuje minės savo profesinę šventę ir tarnybos įkūrimo 105-metį
Birželio 29 d. TV3 Žinios. CNN: karas Ukrainoje greitai nesibaigs bei tęsis dar ir 2026-siais
Birželio 28 d. TV3 Žinios. 10 milijonų kainuojančios vestuvės: susituokė Jeffas Bezosas ir Lauren Sánchez
Birželio 28 d. TV3 Žinios. Avarija Grigiškėse: sumaitota „Audi TT“, iškritęs variklis ir apsunkintas eismas Vilniaus link
Birželio 28 d. TV3 Žinios. Volodymyras Zelenskis su Donaldu Trumpu aptarė „Patriot“ raketų sistemų tiekimą
Birželio 28 d. TV3 Žinios. Apie 200 baltarusių Vilniuje reikalavo iš Baltarusijos kalėjimų paleisti politinius kalinius
Birželio 28 d. TV3 Žinios. 7 iš 10 lietuvių naudoja dirbtinį intelektą: „Po truputį turbūt kvailėjam visi“
Birželio 28 d. TV3 Žinios. Už piktybinių šiukšlintojų paliktas krūvas moka visi klaipėdiečiai – pernai atsiėjo pusę milijono
Birželio 28 d. TV3 Žinios. Rusijos kriptovaliutų piramidė griauna lietuvių gyvenimus: „Kažkas metė darbus jau“
Birželio 28 d. TV3 Žinios. Paskaičiavo, kuriame lietuvių numylėtame krašte atostogauti pigiau – Turkijoje ar Palangoje
Birželio 28 d. TV3 Žinios. Paaiškėjo, kiek uždirbo prekybos tinklai – prekybininkai aiškina, kad solidžios sumos dar nieko nereiškia
Birželio 27 d. TV3 Žinios. Štai, kiek po NT mokesčio reformos už būstus mokės šalies politikai – daugelis nebeišleis nė cento
Birželio 27 d. TV3 Žinios. Sprogimas Kaune siejamas su meilės trikampiu – buto savininkės svečias spruko iš ligoninės
Birželio 27 d. TV3 Žinios. Žemaitaičiui užsipuolus „čekutininkus“ neva gynusią opoziciją, Šimonytė rėžė: „Melagis ir suskis!“
Birželio 27 d. TV3 Žinios. Vilnietei paviešinus prie jos seksualiai priekabiavusį vyrą, atsiliepė ir kitos – siaučia ne vienus metus
Birželio 27 d. TV3 Žinios. Į policijos automobilį atsitrenkęs motociklininkas chuliganiškus įpročius neigia: „Nesiseka man, suprantat?“
Birželio 26 d. TV3 Žinios. Ekspertė paaiškino pasaulį apėmusią žaislo Labubu maniją – veikia ir nostalgijos elementas
Birželio 26 d. TV3 Žinios. Banglentininkai savo veiklą vadina terapijos būdu: „Labai geras būdas ugdyti įgūdį nepasiduoti“
Birželio 26 d. TV3 Žinios. Gyventojai atskleidė, kur leistų iš II pensijų pakopos atsiimtus pinigus: „Vienai kelionei užteks“
Birželio 25 d. TV3 Žinios. Gyvas užkastas Gausas stebina net veterinarus: „Kiekviena diena yra stebuklas“
Birželio 25 d. TV3 Žinios. Paulavičiaus atleidimas seimūnas – lyg perkūnas iš giedro dangaus: „Nežinome, kas darosi“
Birželio 24 d. TV3 Žinios. Kauno mokslininkai gamina sveikuoliškus ledus – gali apsaugoti net nuo vėžio
Birželio 24 d. TV3 Žinios. Klaipėdoje demonstruojami da Vinčio išradimai – lenkė laiką keliais šimtmečiais
Birželio 24 d. TV3 Žinios. Šiukšlėmis besiskundžiantys sodininkai sulaukė pylos: „Patys krauna ir paskui patys verkia“
Birželio 24 d. TV3 Žinios. Negaudama lėšų, ukrainiečių mokykla nesugeba išmokėti algų – kaltina savivaldybę žlugdymu
Birželio 24 d. TV3 Žinios. Vėsaitė nepritaria būgštavimams, kad priėmus naują įstatymą, padaugės abortų: „Skiedalai“
Birželio 24 d. TV3 Žinios. Rusiškai latviams grasinęs politikas papasakojo apie pareigūnų kratą: „Visi kaukėti – tuo metu, kai buvo vaikai“
Birželio 22 d. TV3 Žinios. Daugėjant lietuvių kalbos pamokų, tautinių mažumų mokiniai džiaugiasi: „Dabar viskas daug geriau“
Birželio 22 d. TV3 Žinios. Zoologijos sodo lankytojus džiugina stumbriukas Kaugerdas – pavadintas prižiūrėtojos garbei
Birželio 22 d. TV3 Žinios. Vienkartinių puodelių apmokestinimas vis dar primena betvarkę: „Vienas prekybininkas uždeda 50 centų, kitas – 10“
Birželio 22 d. TV3 Žinios. Bėgantys nuo greito gyvenimo renkasi miško terapiją: „Būna ir iki ašarų, ir iki graudulių žmones paliečia“
Birželio 22 d. TV3 Žinios. Su telefoniniais sukčiais susidūrė kas trečias lietuvis – šiemet išviliojo jau 13,5 mln. eurų
Birželio 22 d. TV3 Žinios. Dalis įspūdingas sumas uždirbančių influencerių su VMI nesidalina – nuslėpė virš 3 mln. eurų
Birželio 21 d. TV3 Žinios. Istorikai siūlymą paskelbti Vytautą Didįjį karaliumi vadina absurdišku: „Prarandamas tam tikras sveikas protas“
Birželio 21 d. TV3 Žinios. Virš 100 žiurkių sulaukusi gyvūnų prieglauda nebežino, kur dėtis – prašo žmonių pagalbos
Birželio 21 d. TV3 Žinios. Nepilnamečių elgesys kelyje kelia nerimą: rizikuoja gyvybe ir viešina tai soc. tinkluose
Birželio 21 d. TV3 Žinios. Norintys paatostogauti lietuviai tiesiog „suserga“ – skundų dėl simuliantų sulaukiama kasdien
Birželio 21 d. TV3 Žinios. Kretingiškiai pritaria įmonėms, atsisakiusioms drausti jų bažnyčias: ir taip einam, ir nešam pinigus, aukojam
Birželio 20 d. TV3 Žinios. Palangos verslininkai skundžiasi, kad tokio liūdno birželio seniai nematė – tenka mažinti kainas
Birželio 20 d. TV3 Žinios. Iš lėktuvo išprašytas Laurinavičius žada kreiptis į teismą: „Čia yra įprastas rusų oligarchų elgesys“
Birželio 20 d. TV3 Žinios. Braškių augintojai skambina pavojaus varpais – pritrūksime arba neįpirksime uogų?
Birželio 20 d. TV3 Žinios. Pinigų gynybai nenorintiems leisti pietiečiams Kasčiūnas turi pasiūlymą – kelti turimą ginkluotę į Rytus
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Seimas apsisprendė: štai per kiek laiko galėsite pasitraukti iš antrosios pensijų pakopos
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Seime – slapti politiniai mainai: už partnerystę nori tapti neliečiami?
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Jaunųjų ūkininkų sąjunga vykusio protesto nepalaiko – esą jis tenkina tik turtingųjų interesus
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Štai kaip lietuviai ruošiasi Joninėms: 1 dalyką perka, net jei nepanaudoja
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Nuo Kauno klinikų ginekologo nukentėjusi pacientė: „Atsirado paniška baimė“
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Laurinavičius plačiau papasakojo apie išlaipinimą Izraelyje: „Gavo tiesioginį bendrovės nurodymą“
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Seimas leido gaminti naminukę: kai kurie tame įžvelgia didelę grėsmę
Birželio 19 d. TV3 Žinios. Vilniaus darželyje – išskirtinė iniciatyva: „Norėtume, kad dar vieną kartą atvažiuotų“
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Lietuviai niršta dėl mokesčių betvarkės Seime: „Nieko neina suprasti“
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Dėl meškos nesutramdymo – kritika iš medžiotojų: „Buvo blogai viskas, ką darė ministerija“
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Asmenukė vos nekainavo gyvybės: girtas jaunuolis nukrito nuo Palangos tilto
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Nausėda ramina lietuvius dėl artėjančių „Zapad“ pratybų: pagrindo nerimauti nėra
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Išgirdę, kiek Palangoje kainuoja ledai, lietuviai pašiurpo: „Žiauru iš tikrųjų“
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Su Nilo jūs būsite saugūs: lietuvių pamėgtame kurorte turistus gelbės keturkojis superherojus
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas kaitina Izraelio-Irano konfliktą.
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Izraelis žada sunaikinti svarbiausius Irano režimo veikėjus
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Rusų raketa Kyjive visiškai sugriovė devynių aukštų daugiabučio laiptinę
Birželio 18 d. TV3 Žinios. Prabilo apie evakuacijos iš Izraelio metu sužeistą lietuvį: „Buvo daug kraujo“
Birželio 17 d. TV3 Žinios. Dyzelino važiuoja piltis pas lenkus
Birželio 17 d. TV3 Žinios. Meškos aplankytų namų savininkas mano, kad klaidžioja ne viena: „Negali būti, kad ji tiek eina“
Birželio 17 d. TV3 Žinios. Masinės avarijos Vilniuje kaltininkas paspruko: liudininkai įtaria, kad jis – nepilnametis
Birželio 17 d. TV3 Žinios. Lietuviai įvertino mokesčių pakeitimus: „Niekados ubagui lengviau nebuvo ir nebus“
Birželio 17 d. TV3 Žinios. Iš traukinio iššokęs ir pabėgęs rusas atvėrė opią problemą: „Čia ne juokas“
Birželio 16 d. TV3 Žinios. Vis persvarstant naujus mokesčius, Sysas kritikuoja kolegas: „Jūs mylite tik turtingus“
Birželio 16 d. TV3 Žinios. Patikrino, ar Navickų namas išties yra dirbtuvės, kaip tai teigia teismas: rezultatas (ne)nustebino
Birželio 16 d. TV3 Žinios. Kurlianskio į teismą paduotas STT pareigūnas – nekaltas: „Jie panašūs į gėjus dėl to, kad jie labai gražiai apsirengę“
Birželio 15 d. TV3 Žinios. Psichikos ligų įrašymas į E. sveikatą vis dar kelia klausimų: „Tuoj mus visus psichiniais padarys“
Birželio 15 d. TV3 Žinios. Po Vilnių blaškėsi meška – užfiksuota judrioje gatvėje: būkite atsargūs
Birželio 15 d. TV3 Žinios. Irano raketos Izraelyje pražudė 12 žmonių – tarp jų du vaikai
Birželio 15 d. TV3 Žinios. Priešiškai nusiteikusios pajėgos atakavo Elektrėnų savivaldybę, pagrobtas meras – toks scenarijus vaizduotas neįprastose pratybose
Birželio 15 d. TV3 Žinios. Automobiliai su atsukta rida į gatves nebeišriedės – valdininkų siūlomi sprendimai glumina
Birželio 14 d. TV3 Žinios. Kauno Botanikos sodas džiugina lankytojus gausybe bijūnų veislių – dvi skirtos Estijai ir Latvijai
Birželio 14 d. TV3 Žinios. Šios istorinės vietos Kauno rajone sovietai taip ir nerado – dabar gali pasižvalgyti visi norintys
Birželio 14 d. TV3 Žinios. Karščiai smogia Europai: žmonės ieško atgaivos, gydytojai perspėja dėl pavojų
Birželio 14 d. TV3 Žinios. Vaikams telefonų neduodanti Viktorija sulaukia kitų tėvų pašaipų: „Tai gal jų teisė tada ir rūkyti, ir gerti?“
Birželio 14 d. TV3 Žinios. Dirbti pradeda vis jaunesni – net 14-mečiai: atsakė, kiek uždirba ir kam išleidžia
Birželio 14 d. TV3 Žinios. „Prabangios“ prekės dešimteriopai pigiau – neužkibkite ant prekeivių klastotėmis kabliuko
Birželio 14 d. TV3 Žinios. Minint tremtinių atminimą – nerimas dėl Artimųjų Rytų: Nausėda kalba apie Rusijos stiprėjimą ir būtinybę susitelkti
Birželio 14 d. TV3 Žinios. Alytuje perdirbamas atliekas skaičiuoja DI: „Žmogus tikriausiai išprotėtų per kelias dienas“
Birželio 13 d. TV3 Žinios. Nufilmavo įnirtingas gaudynes – pareigūnams teko panaudoti „ežį“
Birželio 12 d. TV3 Žinios. Ankstyvųjų bulvių derlius nedžiugina, bet ūkininkai žada kainų labai nekelti: „Čia mūsų sąskaita, nes neįpirks žmogus“
REKLAMA
Taip,bankai ir visos finansų įstaigos taip ,,labai stengėsi ",kad neužkardė vieno aferisto ir leido jam ,,prasiplauti"apie 40 mln. eurų...
Pateikti akivaizdūs valdančiosios TS-LKD partijos ryšiai su nuteistu koncernu MG Baltic

Koncernas MG Baltic Vilniuje, Goštauto ir Jasinskio gatvių sankirtoje, turi verslo centrus, tarp jų yra toks verslo centras Victoria.
Viršutiniame minėto verslo centro aukšte anksčiau kabinetą turėjo pats pačiausias D. J. M. Sakoma, kad paskutinius kelis metus jo kabinetas jau nebe ten.
Tęsiant toliau, kiek žemiau buvo niekieno kito, kaip tik žymiųjų Baltcap ofisas.
Dar tame pačiame pastate buvo ir audito bendrovės PWC, kuri, jei neklystu, auditavo Baltcap (khe khe, ir nieko nepastebėjo, khe...), biuras. AI, tiesa, Baltcap auditavo, berods, ne Lietuvos, bet Estijos PWC. Na bet sakykime.

Paskutinis labai puikus ir labai mokus verslo centro Victoria nuomininkas buvo Taivano atstovybė

Ir va dar į ką mano gerbiamas skaitytojas ypač atkreipė dėmesį: koks buvo paskutinis labai puikus ir labai mokus verslo centro Victoria nuomininkas? Būgnai.... dar būgnai.... ogi Taivano atstovybė.
Aišku, kaip sakė ypač žymi ir labai žmonių gerbiama Europos Parlamento narė Rasa Juknevičienė iš tos pačios TS-LKD partijos: "Gal ir viskas čia gerai, bet klausimų kyla įvairių". Taip, tas verslo centras Victoria prieš kokius 20+ metų buvo, ko gero, vienas prabangiausių Vilniuje. Buvo. Dabar Vilniuje yra n+k naujesnių ir gerokai prabangesnių verslo centrų. Ir sutapk tu man taip, kad visi vienos istorijos dalyviai, viena ar kita forma susiję su viena konkrečia partija, taip absoliučiai atsitiktinai išsirikiavo viename jau gerokai senstelėjusiame ir senokai žvilgesį praradusiame verslo centre....
Kaip manote, gerbiamieji, sutapimų šiame gyvenime būna?
Čia smulkūs, yra stambių ir įteisintų
Čia smulkūs, yra stambių ir įteisintų
Tie čia straipsnyje aprašomi, tai smulkaus kalibro sukčiukai, palyginus su stambiomis žuvimis, tokiomis kaip pavyzdžiui įteisintas sukčius Ohmanas, kuris jau išviliojo virš 50 milijonų iš patiklių žmonių ir apie 20 milijonų tų lėšų paskyrė kitiems reikalams nei buvo deklaruojama. Kaip pvz vien už naktį kažkokiame Ukrainos viešbutyje sukčius Ohmanas nepasibodėjo sumokėti 5000 usd iš lengvatikių suaukotų pinigėlių iždo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų