Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
J.ohmanas atstatantys rura Ukrainai
J.ohmanas atstatantys rura Ukrainai
CIA APIE TUOS OLEGUS TAPINUS?Taip jie sukciai viska aukokite man
J.ohmanas atstatantys rura Ukrainai
J.ohmanas atstatantys rura Ukrainai
CIA APIE TUOS OLEGUS TAPINUS?Taip jie sukciai viska aukokite man
Aurimas.Bedarbis iš Lentvario
Aurimas.Bedarbis iš Lentvario
Kai neturi pinigų,jokie sukčiai nebaisūs,Euro ar dviejų niekas nevogs.O kai pinigų daugiau negu proto,tai atsiranda žmonių kurie padeda pasidalint.Svarbiausiai je bet kas paprašys dešimt ar dvidešimt Eurų niekas neduos,dar visaip apšauks,o jei gauna pasiūlymą atiduot kelis tūkstančius,atiduoda su šypsena.Taip sukčiai niekšai.Bet ne vien sukčiai kalti.Pirmiausiai kaltas beribis patiklumas ir godumas.Už ačiū nieko nebūna.Toks gyvenimas.O jei kas turit atliekamų pinigų,imu.Protingom sumom.Juokauju.Arba ne.
O kodėl mūsų pareigūnai neko nedaro ir ne blokuoja gi turi hakerių kūrė gali viską rasti kodėl nieko neviksta
Jai smegeninė tuščia tai ir apgaus.Nors ir oficialus bankai gali žmogų apmauti.
Man vakar skambino iš Nr. +37068439805. ir rusiškai klausė,ar tai aš prisiregistravęs kažkokioj finansinėje sistemoje.
@Oojojoj Jie sugeba sugeneruoti bet kokios šalies kodą ir telefono numerį.Yuo tube tokius reklamuoja.O policija nesugeba nieko padaryti.Jai pasikreipti sulauksi klausimo ar nukentėjusi.Jai ne eik velniop.
Kad stepukonis jau ir pajamų mokestį sumokėjo valstybei iš vogtų pinigų, gal 2,5 milijono. Vat idomu ar valstybė grąžins tuos vogtus pinigus tam kam jie priklauso? Aš kažkaip abejoju.
@Sako Mūsų valstybę valdo romantikai,Stepukonis irgi romantikas, o romantikas romantikui akies nekerta, tai dabar visi būsim romantikais, sumokėsim už Stepukonio romantizmą
Juk sukčiauja kompiuterastai, mokslus baige. Ruošiasi ko gero ateiti į valdžią ir jau grobstyti kaip valdžia grobsto, stambiu mastu. Bet va žiuriu tie mokslai šiais laikais išmokimas tik sukčiauti, grobstyti biudžetą ir kitiems per galvas lipti.
O kodėl leidžiama taip stipriai reklamuotis tom ,,OlyBet,, ,,7 Bet ,, ir t.t ? Mažai dar milijonų pralošė tas Stepunkonis ir tai mūsų pinigai!!!
Nesant paveldėtojų, mirus indėlininkui, pinigus pasisaviną bankai, nemokėdami jokių pajamų mokesčių... O sumos kartais tai nemenkos pasitaiko...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų