Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyriausybė ketina griežtinti galimybių paso kontrolę, reaguodama į pranešimus apie pažeidimus, sako premjerės Ingridos Šimonytės patarėja Živilė Gudlevičienė.

Vyriausybė ketina griežtinti galimybių paso kontrolę, reaguodama į pranešimus apie pažeidimus, sako premjerės Ingridos Šimonytės patarėja Živilė Gudlevičienė.

REKLAMA

„Iš karto po tokių signalų ir Vyriausybė atkreipė dėmesį į tai, ir vakar buvome susitikę su kontroliuojančiomis institucijomis tą situaciją apžvelgti, patikros vyksta, tikrinama nemažai tų įstaigų, ir nusižengimų yra randama, bet būtent ir kalbėjome, kad tą kontrolę reikia stiprinti“, – penktadienį lrt radijui sakė Ž. Gudlevičienė.

Premjerės patarėjos teigimu, „matome, ir iš pranešimų, ir iš pasisakymų viešoj erdvėj, kontrolė yra nepakankama, žmonės atsipalaidavo“.

Policijai praėjusį penktadienį šalyje įvykdžius patikrinimo akciją prekybos centruose, pradėti 38 ikiteisminiai tyrimai dėl naudojimosi svetimu galimybių pasu. Pareigūnai teigia patikrinę apie 11,7 tūkst. asmenų. 

Policija teigė pastaruoju intensyviai stebėjusi socialinę erdvę, gavusi informacijos apie neteisėtus veiksmus su galimybių pasais. 

Esu skiepyta dviem dozėm, galėjau eiti visur kur norėjau, nes gi turiu Galimybiu pasa. Pasijaučiau blogai, pasidariau greitaji testa ir jis teigiamas. Gal jau atsaukit ta GP nes gi serga tiek skiepyti, tiek neskiepyti žmones.
Turėjau du skiepus , susirgau ,tempe.. +39,5 ,praradau uoslę , skonį , jaučiuosi siaubingai (gretutinių ligų nėra ).
Vyras be skiepų , dviem dienom buvo praradęs uoslę ,aukščiausia temper..+37,5 .Po dešimt dienų išėjo ,sveikas darban.
Vat tau boba ir skiepai !
Turiu vienintelį Lietuvos Respublikos pasą,kuris galioja visur,kito man nereikia.
Su tuo g.pasų taip ir platina virusą ,laikas jo atsisakyti.
Gyvenu ne Lietuvoje pas mus nera tokios nesąmones ir neveda tų pasų atsisakė vyriausybė,kad negalima diskriminuoti žmonių ir laisvai gali eiti į parduotuves čia valdžia kovoja del žmonių ir nepriima tokių nesąmonių ir tavęs niekas neverčia skiepytis ir del darbo skiepytis neverčia,tai yra laisvas pasirinkimas,diskriminacijos jokios.Mirčių neslepia po vakcinos.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų