Šimonytė: švietimas turės būti prioritetas, svarstant biudžetą Papildyta 10.39 val.

Ministrė Ingrida Šimonytė tvirtina, kad rengiant kitų metų valstybės biudžetą švietimas turės būti prioritetu. Taip ji sakė po to, kai parlamentinių partijų lyderiai įsipareigojo iki 2030-ųjų imtis pokyčių švietime.

9

Trečiadienį Seime parlamentinių partijų lyderiai pasirašė susitarimą dėl Lietuvos švietimo politikos. Dokumente susitariama dėl pagrindinių įsipareigojimų švietimo srityje ir numatyti konkretūs veiksmai, kurie užtikrins priimamų ilgalaikių sprendimų švietimo srityje tęstinumą, švietimo raidos nuoseklumą ir kryptingumą, švietimo sistemos finansavimo tvarų augimą.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Partijos pasirašė susitarimą dėl Lietuvos švietimo

„Man atrodo, buvo labai svarbus sutarimas dėl veiksmų, krypčių ir turinio. Na, o tuomet, jeigu manome, kad tai įgyvendinti svarbu, sąskaitą šių sprendimų reikės apmokėti ir teks susitarti dėl finansinių šaltinių. 

Užsibrėžti siekiai, kurie yra minimi susitarime, yra ambicingi, bet kartu įgyvendinami. Švietimas turės būti prioritetas, svarstant biudžetinius klausimus. Bet, manau, kad šis prioritetas, vertinant švietimo reikšmę mūsų valstybės ilgalaikei raidai ir mūsų gyvenimui, yra neabejotinas“, – Seime trečiadienį kalbėjo I. Šimonytė.


Rašyti komentarą...
m
mmm
2021-09-01 11:07:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka jie gali kalbeti apie svietima,jeigu jie nieko nebaige ir visi komunizmo uzauginti, visi slykstus,korumpuoti vagys
Atsakyti
0

o
op
2021-09-01 11:10:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka jie gali priimti su svietimu susijusius dalykus,kai patys tera baige kgb komunistine mokykla ,jie atsilieka simtmeciais nuo siu laiku
Atsakyti
0

žmogelis
2021-09-01 11:16:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia pokyčių rinkimuose. Netikti tokių šiūkšlių.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų