Šimonytė apie valstiečių priimtų draudimų atšaukimą: tai įvyks ne iš karto

Konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė neatmeta galimybės, kad naujieji valdantieji gali atšaukti dalį praėjusio Seimo priimtų apribojimų. Vis dėlto, politikės teigimu, tai įvyks ne iškart. 

Opozicijoje esanti Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai laimėjo Seimo rinkimus ir pradėjo derybas dėl centro-dešinės valdančiosios koalicijos su Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rytas po rinkimų – TS-LKD spaudos konferencija

„Nebus čia tokios revoliucijos, kad staiga susirenka naujas Seimas, nauja dauguma ir staiga atšaukia visus draudimus, kuriuos priėmė senas Seimas. Visus apribojimus reikia įvertinti per pasiteisinimo ar nepasiteisinimo prizmę, diskutuoti su verslo, sveikatos žmonėmis.

Neatmetu, kad kažkokia dalis reikalavimų ar nuostatų galėtų pasikeisti. Bet nebus taip, kad tai atsitiks per naktį ar per savaitę. Reikia aptarti, kas veikia, kas neveikia“, – žurnalistams rinkimų rytą kalbėjo I. Šimonytė.

Formuos daugumą

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškovojo 50 mandatų ir kartu su koalicijos partneriais turės trapią daugumą Seime. Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija iškovojo atitinkamai 13 ir 11 mandatų. Tai reiškia, kad dešiniosios partijos turės 74 atstovus iš 141 vietų Seime.

Trijų partijų pirmininkai po susitikimo Seime pirmadienio naktį paskelbė bendrą deklaraciją, kad yra pasiryžę formuoti Ingridos Šimonytės vadovaujamą Vyriausybę.


Rašyti komentarą...
a
apgavot rinkėjus
2020-10-26 09:49:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kokie jūs krikščionys,jei iškrypėlius palaikot ir į savo partiją kviečiat?
Atsakyti
-21

J
Jola
2020-10-26 09:36:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko jie neatšauks!Nes ne Lietuvos valdžios tai kompetėncija ir GALI!Bus kaip ir valstiečiai priversta paklusti ir daryti kaip lieps Briuselis ar dar kokia ypač galinga jiega!Aišku,kad dėl to kad pažedėjo nuimti kaukies ir apriboimus konservatoriai ir laimėjo rinkimus.Žinojo,kad negalės bet prižadėjo-AMŽINAS MELAS TESIASI!!!!!
Atsakyti
-39

E
Elena
2020-10-26 09:40:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
NIEKAS NELEIS NUIMTI TU APRIBOJIMŲ!NE LIETUVOS VALDŽIA ČIA KA SPRENDŽIA.PAŽADEJUS RINKEJAMS LAISVĖ KONSERVATORIAI IR LIBERSLAI TESIOG EILINI KARTA VISŲ A P G A V O!
Atsakyti
-33

SKAITYTI KOMENTARUS (76)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų