Šimašius žada kitą savaitę pradėti skiepyti naują grupę: artimiausios dvi savaitės – lemiamos

Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako, jog kitą savaitę skiepytis nuo COVID-19 bus kviečiami 45-erių ir vyresni gyventojai.

Savo „Facebook“ paskyroje ketvirtadienį R. Šimašius vilniečius ir esančius Vilniuje paragino atvykti skiepytis. Meras tvirtina, kad padėtis Vilniuje yra „labai sudėtinga“, o artimiausios dvi savaitės, remiantis medikais, „bus lemiamos“.

„Labai prašau – neatsipalaiduokime per anksti, kitų šalių pavyzdžiai rodo, kad vakcinavimo pradžia sukuria per ankstyvą iliuziją, kad virusą jau įveikėme - tada jis smogia trečiąja banga“, – rašo R. Šimašius.

Jis dėkojo Sveikatos apsaugos ministerijai ir Vyriausybei už papildomai skirtas vakcinas ir žada, jog ketvirtadienį bei penktadienį visi esantys Vilniuje gaus pranešimus su raginimu skiepytis bei pasitikrinti, ar jiems vakcina priklauso.

„O jei esate 55-erių ar vyresni - jau tikrai galite skiepytis. Jūsų amžiaus grupės žmonės sudaro daugiau nei pusę pacientų ligoninėse - nerizikuokite, ateikite pasiskiepyti. Jau kitą savaitę skiepui kviesime 45+ amžiaus žmones. Susikaupkim paskutinį kartą ir pasiraitokime rankoves!“, – skelbia R. Šimašius.

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) sprendimas skirti apie 20 tūkst. šią savaitę visai Lietuvai numatytų „Pfizer“ vakcinos dozių tik sostinei sukėlė kitų savivaldybių pasipiktinimą. Iš viso Vilniui, įskaitant Santaros klinikas, numatyta 46,5 tūkst. dozių, t.y. beveik pusė visos šią savaitę Lietuvai skirtos „Pfizer“ siuntos. 

Vilniaus savivaldybės atstovai sako, jog tikisi spėti panaudoti visas dozes dar šią savaitę.


Rašyti komentarą...
S
Skauda
2021-04-29 18:15:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šūdmalys! Pasirūpink geriau pedikais, o mes gyvensim pagal savę. Išdygo daktaras ai-skauda.
Atsakyti
0

V
Vilnius
2021-04-29 16:20:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
O save ir savo meilužes jau suskiepijo??
Atsakyti
-1

V
Vilnius
2021-04-29 16:20:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O save ir savo meilužes jau suskiepijo??
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų