Vokietijoje – indiškoji koronaviruso atmaina

Vokietija ketvirtadienį pranešė šalyje nustačiusi užsikrėtimų pandeminio koronaviruso atmaina, sukėlusia milžinišką užsikrėtimų bangą Indijoje.  

„Turime pavienių atvejų Vokietijoje, naują pranešimą paskelbsime rytoj“, – žurnalistams sakė  Roberto Kocho instituto (RKI) visuomenės sveikatos padalinio vadovas Lotharas Wieleris, kalbėdamas apie koronaviruso atmainą B.1.617, kuri pirmą kartą buvo nustatyta Indijoje.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) antradienį pranešė, kad ši atmaina aptikta „mažiausiai 17 šalių“.

„Dauguma sekų buvo atsiųstos iš Indijos, Jungtinės Karalystės, JAV ir Singapūro“, – sakoma savaitiniame PSO pranešime apie pandemiją.

Indijoje labai sparčiai auga COVID-19 ir mirties nuo šios ligos atvejų skaičiai, vis labiau nuogąstaujama, kad prie besirutuliojančios katastrofos prisideda minima atmaina.

Naujų Indijoje registruojamų užsikrėtimo atvejų skaičius daro įtaką ir pasaulio statistikai. Iš viso pasaulyje nuo koronaviruso mirė daugiau nei 3,1 mln. žmonių.

Trečią sergamumo COVID-19 bangą išgyvenanti Vokietija šeštadienį sugriežtino dėl epidemijos taikomus suvaržymus, norėdama suvaldyti užsikrėtimų pliūpsnį.

Per praėjusią parą šalyje registruota beveik 25 tūkst. naujų užsikrėtimo atvejų ir 264 mirtys. Iš viso pandemija nusinešė 82 544 žmonių gyvybes.


Rašyti komentarą...
K
Khjjggff
2021-04-30 20:49:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ka laukem esulaukem ir lt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų