Šilti rudens orai artėja į pabaigą – saulės bus vis mažiau

Trečiadienį Lietuvos dangų dengiantis debesų sluoksnis buvo skylėtas, pro tarpus dažnai švietė saulė. Tiesa, artimiausiomis dienomis daugelyje vietų dangų nuklos debesys.

Ketvirtadienio naktį orai nedaug tepasikeis – debesuotumas bus nemažas, tačiau patys debesys nestori, o dažnai ir su pragiedruliais. Lietaus iš jų nesulauksime, tačiau vietomis suboluos rūkas. Ryto valandomis rūkas gana greitai pakils ir išsisklaidys, pamažu pradės sklaidytis ir debesys, pragiedruliai didės, saulė švies vis ilgiau, o lietaus tikimybė bus vis menkesnė ir menkesnė. Vėjas pasisuks iš pietryčių.

„Kitaip tariant, ketvirtadienis – dar viena graži šio rudens diena. Naktį bus debesuota su nedideliais pragiedruliais, dieną jų daugės. Lietaus tikimybė labai menka ir naktį, ir ypač šviesią dieną, tačiau naktį vietomis suboluos rūkas. Žemiausia temperatūra naktį bus nuo 2-4 laipsnių, kai kur bus giedriau, iki 3-8 laipsnių, kur debesų bus daugiau, dieną bus iki 14-15, pietuose – 16 laipsnių šilumos“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Gražūs ir šiltesni orai bus penktadienį. Lietaus nebus, dieną šils iki 16-18 laipsnių, prie jūros bus apie 15 laipsnių. 

Šeštadienį jau pajusime skandinaviškojo ciklono daromą įtaką: bus vėjuota, šiaurinėje šalies dalyje palis, naktį bus apie 7-9, dieną šils iki 14-16 laipsnių šilumos.

Sekmadienį lietaus bus dar daugiau, o šilumos laipsniu kitu mažiau. Šis pokytis reikš, kad Bobų vasara iš Lietuvos pamažu traukiasi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų