Blogos žinios iš sinoptikų: saulės bus vis mažiau

Antradienį orai Lietuvoje buvo nevienodi – vienur saulė švietė, kitur buvo debesuota, kai kur palijo. Artimiausią naktį bus debesuoti su nedideliais pragiedruliais orai. Visgi vyraus nestori debesys, tikimybė, kad iš jų kur nors palis, bus labai nedidelė. Vietomis suboluos nelabai tirštas rūkas.

Trečiadienį bendras vaizdas išliks toks pat – vyraus debesuoti su nedideliais pragiedruliais orai, telksis nestori debesys, todėl lietaus tikimybė labai menka. Kai kada nušvis saulė. Vėjas vakarų, pietvakarių, vidutinio stiprumo.

„Kitaip tariant, artimiausią parą ruduo spalvas prislopins. Ir naktį, ir dieną laukia debesuoti su nedideliais pragiedruliais orai, debesų apklotas dažniausiai bus plonas, dėl to diena lauks gana šviesi, o lietaus tikimybė – menka. Naktį kai kur rūkas. Vėjas pietvakarių, vidutinio stiprumo. Naktis šilta, oras naktį atvės iki 9–11 laipsnių, dieną šils iki 13–14 laipsnių šilumos", – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį orai bus labai panašūs, tiktai vėjas pasisuks iš pietų, pietryčių, dėl to bus truputį šilčiau – dieną iki 14–15 laipsnių. Lietaus nematysime, bet naktį ir rytą kai kur suboluos rūkas. Penktadienį irgi nelis, o šilumos dar daugiau – naktį 10–12, dieną 15–17 laipsnių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų