naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiaulių ugniagesiai gesintuvu apdovanojo vyrą, kuris iš degančio daugiabučio naktį išgelbėjo vienus paliktus du vaikus.

Šiaulių ugniagesiai gesintuvu apdovanojo vyrą, kuris iš degančio daugiabučio naktį išgelbėjo vienus paliktus du vaikus.

REKLAMA

Mindaugas Sivakovas mažamečius išgelbėjo gruodžio 11-osios naktį.

Šiaulietis pasakojo, kad išvakarėse šventė savo gimtadienį. Grįžęs namo naktį pastebėjo, kad daugiabučio gyvenamojo namo pirmajame aukšte dega butas. Įėjęs į laiptinę ir priėjęs prie degančio buto durų išgirdo vaikų balsus. Vaikai už durų šaukė, kad jie neturi raktų, negali atrakinti durų ir išeiti.

M. Sivakovas nubėgo į savo automobilį, kuris stovėjo namo aikštelėje, ir pasiėmė iš jo laužtuvą. Juo jis atidarė degančio buto medines duris ir išgelbėjo du viduje buvusius mažamečius vaikus. Jie buvo išvežti į gydymo įstaigą apžiūrai.

Ugniagesiams apie gaisrą daugiabutyje Krymo gatvėje, buvo pranešta 2.43 val. Jiems atvykus, butas degė atvira liepsna. Kambaryje apdegė sienos, lubos, sudegė lova, apdegė ir buvo sulieti vandeniu baldai ir kiti daiktai, išdužo langas, sudegė lango rėmas, aprūko visas butas. Bute autonominio dūmų detektoriaus nebuvo.

REKLAMA

„Tokie žmonės, kaip M. Sivakovas, yra verti ne tik apdovanojimo už savo poelgius, bet ir visų pagarbos. Ugniagesiai dėkoja vyrui už jo ryžtingą ir drąsų poelgį“, – rašoma Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pranešime.

REKLAMA

Policija pranešė, kad pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tėvų teisėmis ar pareigomis.

Įtariama, kad gaisras kilo nuo šildytuvo.

Dėl anglies monoksido toksinio poveikio į Šiaulių Respublikinės ligoninės Moters ir vaiko kliniką buvo atvežti vieni be priežiūros palikti mažamečiai vaikai – 4 ir 7 metų.

Jie buvo paguldyti į Priėmimo skyrių stebėti.

2021-siais Lietuvoje per gaisrus žuvo 90 žmonių, iš jų trys vaikai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų