• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiauliuose degė prekybos centro stogas: evakuota 200 žmonių

Atnaujinta 17:01

Šiaulių ugniagesiams beveik per valandą pavyko užgesinti penktadienio rytą užsidegusį prekybos centro „Saulės miestas“ stogą. Žmonės iš prekybos centro evakuoti, nukentėjusiųjų nėra.

Šiaulių ugniagesiams beveik per valandą pavyko užgesinti penktadienio rytą užsidegusį prekybos centro „Saulės miestas“ stogą. Žmonės iš prekybos centro evakuoti, nukentėjusiųjų nėra.

REKLAMA

„10 valandų 27 minutės ugniagesiai paskelbė, kad gaisras likviduotas, užgesintas pilnai, toliau vykdomi baigiamieji darbai. Ugniagesiai dar dirba, bet ugnies nėra ir degimo nėra. Dalis stogo yra nuardyta. Konstrukcijos atkeliamos, perpilamos kažkiek vandeniu, kad gaisras neatsinaujintų“, – BNS sakė Priešgaisrinės apaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Pirminiais duomenimis, gaisro židinys galėjo būti prekybos centre esančios kavinės įrenginyje, pačioje kavinėje, patalpoje, nėra degimo.

REKLAMA
REKLAMA

Pagal pirminę informaciją, degimas buvo krosnyje ir ugnis išplito į stogo konstrukcijas. 

Gaisro gesinimui buvo pasitelktos šešios automobilinės cisternos, taip pat automobilinės kopėčios, štabo automobilis.

REKLAMA

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, 9.19 val. BPC skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad gaisras kilo Tilžės gatvėje įsikūrusiame prekybos centre.

Nuo pastato stogo virto tamsūs ir tiršti dūmai. 

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Šiaulių miesto priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Evakuota 200 žmonių

Šiauliuose per kilusį gaisrą prekybos ir pramogų centre „Saulės miestas“ penktadienį buvo evakuota apie 200 žmonių – tai darbuotojai ir lankytojai, jie nenukentėjo.

REKLAMA
REKLAMA

„Pirmame pastato aukšte įsikūrusios kavinės ventiliacijos sistemos ortakiuose degė susikaupusios riebios dulkės, gaisras išplito į stogo konstrukcijas“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Šiaulių ugniagesiams gaisrą pavyko užgesinti kiek daugiau nei per valandą. Jo metu nudegė ir buvo nuardyta apie 100 kvadratinių metro stogo apšiltinimo medžiagos ir bituminės dangos.

Pranešimas apie gaisrą Tilžės gatvėje buvo gautas 9.19 val., jis likviduotas 10.27 val. Ugnies gesinimui buvo pasitelktos šešios automobilinės cisternos, taip pat automobilinės kopėčios, štabo automobilis.

Didelės ugniagesių pajėgos į gaisrą „Saulės mieste“ skubėjo ir prieš du mėnesius – sausio 12-ąją. Tuomet gaisras buvo kilęs virtuvės patalpoje užsidegus riebalams keptuvėje ir ventiliacijos sistemoje. Dėl šio gaisro prekybos centro lankytojai nebuvo evakuojami.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų