Šiaulietė kariškiu apsimetusiam sukčiui atidavė 12 tūkst. eurų

 Amerikiečiu kariškiu apsimetusiam sukčiui atidavė beveik 12 tūkst. eurų, ketvirtadienį pranešė Šiaulių apskrities policija.

64 metų šiaulietė, savo anketą paskelbusi tinklalapyje „odnoklasniki“, kvietimo bendrauti sulaukė praėjusių metų rugsėjo pabaigoje.

Naujasis draugas prisistatė JAV kariškiu, tarnaujančiu Jemene. Vyras pasigyrė, jog yra pasaulinės draudimo kompanijos akcininkas ir savo rankose turi lagaminėlį su labai vertingais dokumentais, kurį paprašė šiaulietės pasaugoti. Kadangi lagaminas esąs Ganoje, jis turįs jį išsiųsti iš Akros miesto, tai paprašė, kad moteris apmokėtų siuntimą.

Šiaulietė lapkričio pradžioje nepažįstamajam pervedė 1tūkst. 253 eurus. „Amerikietis“ lietuvei padėkojo už pinigus ir pranešė, kad lagaminas jau iškeliavo pas ją. Tačiau netrukus moterį pasiekė žinutė, kad pasienyje siunta sustabdyta, nes reikia sumokėti muito mokesčius – 2,3 tūkst. eurų. Šiaulietė prašymą įvykdė.

Lagamino kelionėje atsirasdavo vis naujų kliūčių ir jo tolimesnei kelionei vis reikėjo naujų piniginių sumų. Moteris už jį iš viso paklojo 11 tūkst. 853 eurus.

REKLAMA

Po pastarojo pinigų pervedimo gruodžio pradžioje šiaulietė su nepažįstamuoju prarado ryšį. Nebesulaukdama atsakymo į savo laiškus, ji suprato, kad bus patekusi į sukčių pinkles. Tada moteris nusprendė juos pergudrauti ir parašė laišką, kad ji išlošė loterijoje. Nepažįstamasis tuoj pat vėl atsirado, atsiprašinėdamas, kad šalyje vyksta karas, todėl jam nepavyko su moterimi susisiekti ir vėl paprašė pinigų dabar jau Vokietijoje užstrigusiam lagaminui „išvaduoti“.Tada šiaulietė kreipėsi į policiją, kuri dėl sukčiavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Panašią sukčiavimo istoriją Šiaulių apskrities policija užregistravo 2012 metais. Tada iš šiaulietės tariamas JAV karys panašiu būdu išviliojo beveik 200 000 litų (57 924 eurus).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų