Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atmosferos slėgio laukas bus labai aiškiai padalytas į dvi dalis: žemą slėgį šiaurėje ir aukštą pietuose.

Atmosferos slėgio laukas bus labai aiškiai padalytas į dvi dalis: žemą slėgį šiaurėje ir aukštą pietuose.

REKLAMA

Saulėti orai  telksis pietinėje ir centrinėje žemyno dalyje,  kitur dangų dengs įvairaus storio debesys.

Gana karštų orų sriti telksis į pietus nuo Lietuvos, o per Britaniją į rytus mūsų link plauks gaivūs orai.

Lietuvoje dieną irgi daug kur lis, vietomis smarkiai. Perkūnija galima ir naktį, ir dieną. Bus ne tik lietinga, bet ir vėjuota, todėl šils iki 16–18, prie jūros 11–13 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, orai malonūs nebus. Jie bus debesuoti ir lietingi, vietomis lis smarkiai ir su perkūnija. Dieną ir vėjas nemaloniai sustiprės. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12–14, aukščiausia dieną 16–18 laipsnių šilumos. Žinoma, prie jūros bus vėsiau nei kitur“, – sako sinoptiikas Naglis Šulija. 

Penktadienio naktį bus nepastovus debesuotumas, bet lietaus nebus. Dieną debesuotumas bus didesnis, kai kur truputį palis. Naktį vyraus 6–8, dieną 16–18, prie jūros 11–13 laipsnių šilumos. Šeštadienio naktį lietaus mažai, dieną daug kur kartosis negausus lietus. Naktį atvės iki 7–9, dieną 14–16 laipsnių šilumos. Sekmadienį irgi bus debesuoti, vėjuoti, nelabai šilti, kartkartėmis su lietumi orai.

„Ką gi, kol kas orai šventės neprimins“, –sako Šulija. 

Oras kaip ir valdžia, nenuspėjama.
naglis konkreciai sneka apie vilniaus krasta, pas mus zemaitijoje lyja labai mazai, arba visai nelyja.beveik stichine sausra
Tik dziaugtis reikia,kad palis,vakar darzoves sejau,tai tikrai sausa.Mieste dulkiu kamuoliai,kai pralekia masinos gatve tarp namu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų