Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šią savaitę Seimas rinksis į nenumatytus Seimo plenarinius posėdžiui. Surengti juos nutarė Seimo valdyba, vadovaudamasi Seimo statutu.

REKLAMA

Lapkričio 29 d., antradienį, ir gruodžio 1 d., ketvirtadienį, numatyta surengti po du posėdžius: rytinių posėdžių pradžia - 10 val., vakarinių - 15 val.

Lapkričio 29 d. nenumatytų plenarinių posėdžių darbotvarkėje yra numatyti Akcizų įstatymo, Seimo statuto pataisų, Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio, taikomo 2012 metais, įstatymo projekto priėmimai. Taip pat planuojama toliau tęsti Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės įstatymo pakeitimų svarstymą, pristatyti Infrastruktūrų reguliavimo tarnybos įstatymo projektą ir kita.

REKLAMA
REKLAMA

Tarp svarbiausių gruodžio 1 d. plenarinių posėdžių klausimų - 2011 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo 1 ir 3 priedėlių pakeitimo projektas, Valstybės ir savivaldybės įmonių įstatymo, Socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo, Išmokų vaikams, Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims, Teismų ir kitų įstatymų pataisų priėmimai.

Numatoma svarstyti Sveikatos priežiūros įstaigų, Socialinių įmonių, Visuomenės sveikatos priežiūros įstatymų pakeitimus ir kita.

Seimo statutas nustato, kad sesijos metu paprastai rengiami 4 posėdžiai per savaitę - po 2 antradienį ir ketvirtadienį, o kas 3 savaitės daromos vienos savaitės plenarinių posėdžių pertraukos.

Pagal Statutą nenumatytas Seimo posėdis turi būti surengtas, jeigu to raštu reikalauja Respublikos Prezidentas, ne mažesnė kaip 1/3 visų Seimo narių grupė, Seimo valdyba, o Konstitucijos 89 straipsnio 1 dalyje nustatytais atvejais - Seimo Pirmininkas.

Nenumatytame Seimo posėdyje svarstomi tik tie klausimai, kuriuos pateikia posėdžio iniciatoriai.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų