Klaipėdos apygardos teismas už turto prievartavimą, plėšimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimą 30-ties metų vyrui skyrė 7 metų laisvės atėmimo bausmę, ją paskirdamas atlikti pataisos namuose.

Marijampolietis M. M. kartu su dar dviem asmenimis, kurių atžvilgiu ikiteisminiai tyrimai atskirti, buvo kaltinamas tuo, kad 2010 m. kovo 12 bei kovo 29 dienomis automobilyje netoli Klaipėdos šantažavo du bandžiusius seksualiai suartėti vyrus, vienas kurių buvo jų bendrininkas, reikalaudamas pinigų už tai, kad nepaviešins informacijos apie netradicinę seksualinę vedusių vyrų orientaciją.

Iš pirmojo nukentėjusiojo šantažuotojas reikalavo 300, iš antrojo – 3 tūkst. litų.

Taip pat nuteistasis buvo kaltinamas pagrobęs vieno nukentėjusiojo mobilųjį telefoną, auksinę apyrankę bei grasinimais privertęs jį nuo savo banko sąskaitos elektronine mokėjimo kortele nuimti 2 tūkst. litų, o iš antrojo buto su bendrais pagrobęs turto beveik už 10 tūkst. litų.

Vėliau pagrobtą turtą antrasis nukentėjusysis atgavo.

Teismas, priimdamas apkaltinamąjį nuosprendį ir skirdamas nuteistajam subendrintą didesnę, negu sankcijų vidurkiai, bausmę, konstatavo, kad visos nusikalstamos veikos buvo padarytos tyčia, trys iš jų yra sunkūs nusikaltimai. Teisiamasis anksčiau jau teistas aštuonis kartus ir minėtus nusikaltimus padarė, turėdamas neišnykusį teistumą.

Nuteistasis iki nuosprendžio įsiteisėjimo paliktas suimtas, nuosprendis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų