Sekmadienio popietę Klaipėdoje prie jūros plūdo minios žmonių

Nors gyventojai yra raginami laikytis karantino sąlygų ir nesibūriuoti, Klaipėdoje prie jūros sekmadienį susirinko minios žmonių.

Naujienų portalui tv3.lt skaitytoja atsiuntė keletą nuotrauką, kuriose užfiksuota, kiek žmonių susirinko prie jūros.

Lietuva įžengė į C scenarijų

Ministrų kabinetas visai neseniai patvirtino Sveikatos apsaugos ministerijos parengtą planą, kaip etapais išeisime iš karantino. Jis apima scenarijus nuo blogiausio, iki geriausio, kuomet sergamumas Covid-19 Lietuvoje bus minimalus ir bus atlaisvinamos beveik visos gyvenimo sritys.

Planas apima keturis scenarijus, kurie priklauso nuo epidemiologinės situacijos šalyje. Lietuva jau įžengė į C scenarijų, kuomet sergamumas Covid-19 šalyje neviršija 500 atvejų 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų.

„Plane susistemintos visos pagrindinės sritys. Mūsų planas numato galimybę, kad tam tikros priemonės gali būti svarstomos tiek nacionaliniu, tiek savivaldos lygmeniu“, – Vyriausybės posėdyje trečiadienį kalbėjo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Karantinas pratęstas iki vasario 28 d.

Vyriausybė karantiną sausio pabaigoje pratęsė iki kovo pradžios. Kartu pratęstas ir gyventojų judėjimo tarp savivaldybių ribojimas.

Šią savaitę Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisija Vyriausybei pasiūlė karantiną pratęsti iki vasario 28 dienos.

„Jeigu mes lyginame skaičius su gruodžio mėnesiu, kada prasidėjo mūsų griežtos priemonės, tai didžiuliai pokyčiai, tačiau jie įvykę nuo didžiulių skaičių. Įvedus karantino sąlygas, ir sergamumas sumažėjęs, tačiau registruojamų atvejų skaičius vis dar yra didelis. Daugėja savivaldybių, kuriose registruojami kad ir nedideli susirgimų skaičiai.

Tai nereiškia, kad nepasiteisina mūsų priemonės. Žiūrint į situaciją ligoninėse, mums pavyko ją labai stipriai suvaldyti“, – trečiadienį Vyriausybės posėdyje kalbėjo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Daugiau apie tai skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
j
jdjd
2021-02-21 20:12:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaiksciokit nevaikacioja neatsauks karantino nes vaikatot. Kitose ES salyse gatves dega, parduotuves, siuksliu konteineriai minios kovoja su pareigunais ir niekas neatsaukta. Lietuviu toks budas "vaikscioti" laukti kol kazkas atsitiks. Vyriausybes priemones yra tokios pvz paskelbt, kwd kruopos pigiau ant dienu arba brangs ir visi kas vaiksciojo jau po parduotuves vaiksto. Bet parduotuvej eile, reguliavimas srautu tai visi pasijaucia vel karantine ir susitaiko viduje, kad siaip vaiksciojo buvo gera, belieka laukt kol atsauks. Realybe tokia yra sudarytas planas ir atsauks ant vasaros vidurio visiskai. Bet ne visai vasarai ir ne ankaciau. Nes visi skristu i Lietuva, kaip pernai cia laisviau visi is uzsienio sergantys ir sveiki i Lietuva po barus ir lauko barus trintisz pagyvent. Nes ju namie ribojimai. Ziloj senovej tai susirinkdavo visi vaikstantys ir ppasakydavo ko nori is gyvenimo ir kokiu istatymu tiem ka isrinkdavo tvarka priziuret, o ne tvarka ivedinet su nurodymais is kazkur is uzsienio. Kur tankis gyventoju didesnis 100 kartu ir problemu daugiau 1000 kartu ir kurie nesusitvarko nesiimdami grieztu priemoniu. Lietuva cia islosia biedna salis is visos ES nera cia tu gyventoju daug tai nera ir pavojaus, bet, kaip dabar pries kaimynus ir tuos kurie euru Lietuvai paskolino, o Lietiva ir prisiskolino tai planas turi but vykdomas.
Atsakyti
-1

D
Dd
2021-02-22 00:28:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks ten ozys fotkina?ir ka zmogus be gryno oro turi tupeti namie?abeliai!gal patrankas sustatykit Melnaragej.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų