Seimas patikslino Neringos, Klaipėdos miesto, Klaipėdos ir Šilutės rajonų savivaldybių teritorijų ribas, priėmęs tai reglamentuojančio įstatymo pataisas. Trečiadienį už jas balsavo 91, susilaikė 1 Seimo narys.

Neringos, Klaipėdos miesto, Klaipėdos ir Šilutės rajonų savivaldybių teritorijų ribos patikslintos išplečiant Neringos savivaldybės teritoriją Kuršių mariose. Tokiu būdu pašalintos kliūtys įregistruoti sklypus apie uostų statinius, kitą nekilnojamąjį turtą, taip pat suteikiant adresus.

Tai leis įgyvendinti Nidos tarptautinio keleivinio uosto detaliojo plano sprendinius, patvirtinti jau parengtą Juodkrantės uosto detalųjį planą bei rengti dokumentus uosto įrengimui Preiloje bei prieplaukos statinių statybai Alksnynėje. Taip pat savivaldybei bus sudarytos platesnės galimybės dalyvauti Europos Sąjungos finansuojamuose projektuose.

Iki šiol Neringos savivaldybės rytinė riba buvo tapati Kuršių marių krantui. Savivaldybėje esantys uostų ar prieplaukų statiniai, jų sklypai buvo ir kitų savivaldybių - Klaipėdos miesto, Klaipėdos ir Šilutės rajonų savivaldybių teritorijose.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų