Didžiausiai opozicinei Seimo frakcijai – Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams atstovaujantis parlamentaras Naglis Puteikis svarsto galimybę inicijuoti naują parlamentinį Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimą. Kalbama apie galimus VSD pareigūno operatyvinius-seksualinius nuotykius.

Pasak N. Puteikio, atsakymai į klausimus turi būti duoti, nes kol kas tiesiamas kelias atviram melavimui. „Ar galima tikėti atsakymu dėl DNR tyrimo, jei atsakymo mes nematome? Jis pateiktas ne viešam teismui, ne visuomenei. Kad VSD dažnai meluoja – naujiena?... . Mes matėme, kaip VSD darbuotojai šmeižė Pociūną (keistomis aplinkybėmis Baltarusijoje 2006 metais Baltarusijoje žuvusį VSD karininką Vytautą Pociūną, - „Balsas.lt), matėme, kad jie niekaip nebuvo už tai nubausti. Tai įtikina, kad VSD pareigūnai gali ir toliau nebaudžiamai meluoti.

Kai man teko dirbti Seimo operatyvinės veiklos kontrolės komisijoje, kuriai vadovavo Ligitas Kernagis, tyrime dėl Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovų atleidimų, matėme, kad saugumo ir Generalinės prokuratūros atstovai kartais tiesiog nesako tiesos arba meluoja. Todėl ir šiuo atveju nebūtų nieko blogo – paklausti atsakymų, pamatyti to garsauys tyrimo rezultatus“, - aiškino Seimo narys.

REKLAMA

Kaip jau rašė balsas.lt, Suomijoje gyvenantys čečėnai toliau didina Lietuvos teisėsaugos gėdą. 2013 metų birželio 4 dieną registruotu laišku Chadižat ir Malikas Gatajevai kreipėsi į VSD generalinį direktorių Gediminą Griną prašydami pateikti Klaipėdos apygardos teismui pareigūno Donato Šumskio DNR tyrimą.


Rašyti komentarą...
A
Adomas
2013-06-06 18:40:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras vyras tas Puteikis,tik kazi ar kas išeis.Cia Lietuva
Atsakyti
-1

N
Nurchaci
2013-06-06 19:59:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai metas išvaikyti šitą kontorą, kuri dirba ne Lietuvai, o prieš Lietuvą. Vadovo pakeitimas jau nieko neduos - VSD reikia paleisti ir kurti iš naujo.
O buvęs VSD vadovas Arvydas Pocius ne advokatūroje sėdėti turėtų, o kalėjime - už Tėvynės išdavimą. Šlykštus pedikas...
Atsakyti
0

C
Clo
2013-06-06 20:01:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bravo Puteikis, daugiau būtų tokių Seimo narių - gal ir atsitiestų Lietuva.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų