Seime – nežinomybė dėl valdančiųjų rokiročių A. Kubilius: V. Uspaskichas valstybėje kelia chaosą

Vakar Lietuvos politiką sudrebinę pareiškimai įgauna pagreitį. Ketvirtadienį ryte valdantieji skubiai rinkosi į tarybos posėdį, kuriame kol kas vis dar Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas iš pradžių tariamai persigalvojo ir atsisakė atsistatydinti, tačiau vėliau vis tiek esą parašė atsistatydinimo prašymą, praneša portalas lrytas.lt

Valdantieji ketvirtadienio rytą rinkosi net į du skubius posėdžius. Po antrojo iš jo Seimo pirmininkas V. Gedvilas vis dėlto parašė atsistatydinimo prašymą. Apie tai pranešė Viktoras Uspaskichas. Valdantieji po susitikimo sutartinai tvirtino, kad V. Gedvilas nesiruošė priešintis partijai ir savo noru nusprendė trauktis iš užimamų pareigų.

Tai, kad iš pareigų traukiasi savo noru, vėliau žurnalistams patvirtino ir pats V. Gedvilas.

Taryboje taip pat galutinai nuspręsta, kad į Seimo pirmininko postą bus deleguota Loreta Graužinienė. Ji dėkojo už jai suteiktą pasitikėjimą ir palaikymą ir pareiškė, kad jos laukia didelis iššūkis.

Socialdemokratai patvirtino, kad remia L. Graužinienės kandidatūrą.

Seimo vadovybė pasikeisti turėtų jau ketvirtadienį. Tiesa, kol kas Seime vis dar tvyro nežinomybė. Ketvirtadienio Seimo darbotvarkėje vis dar neįrašytas Seimo pirmininko atstatydinimo nagrinėjimas. Pagal dabartinę darbotvarkę Seimas turėtų nagrinėti tik Seimo vicepirmininko Vytauto Gapšio atstatydinimo klausimą.

Trečiadienio vakarą buvo pranešta, kad Seimo pirmininkas V. Gedvilas trauksis iš pareigų kartu su pirmuoju savo vicepirmininku V. Gapšiu. Abu šie Seimo postai pagal koalicijos sutartį priklauso „darbiečiams“, todėl „Darbo partija“ nusprendė į Seimo vadovės kėdę deleguoti Loretą Graužinienę. Ji taip pat turėtų „Darbo partijos“ pirmininko poste pakeisti ir iš šios pareigybės pasitraukiantį V. Gapšį.

V. Gedvilas po šių rokiruočių turėtų užimti Seimo vicepirmininko postą, o V. Gapšys vietoje V. Uspaskicho taps partijos seniūnu Seime.

REKLAMA

A. Kubilius: grįžo V. Uspaskichas, ir valstybėje prasidėjo chaosas

Savo poziciją dėl Seime kilusio chaoso turi ir opozicijos lyderis Andrius Kubilius. Pasak jo, visos šiuo metu svarstomos politinės figūros yra viso labo nesavarankiškos V. Uspaskicho manipuliacijų schemos dalys. „Nors dabar nebeaišku, kas ką ir kur keis, kas atsistatydins, o kas ne, akivaizdu, kad visi diskutuojami kandidatai yra tiesiog nesavarankiškos Viktoro Uspaskicho ir jo politinių schemų valdomos personalijos“, – savo „Facebook“ paskyroje pareiškė politikas.

„Vakar Viktoras Uspaskichas grįžo iš Maskvos, ir chaosas valstybėje įgauna pagreitį“, – priduria A. Kubilius.


Rašyti komentarą...
A
APKALTA
2013-10-03 12:11:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
DEL SNORO AFEROS PLESIKEI D.GRYBAUSKAITEI APKALTA IR I KALEJIMA!
Atsakyti
0

j
jo
2013-10-03 10:01:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
kubilius dar ne taip kalbes, kai uspaskichas ims joti riscia, pasikinkes visus senus ir naujus skandalus ir botagu saizydamas kolaborantu konservatoriu galvenas
Atsakyti
-1

T
Tadas Blinda
2013-10-03 10:05:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsitaisykite klaidas pavadinime,o kai išmoksite rašyti - pakalbėsime !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų