Grupė Seimo narių siūlo Seimui steigti laikinąją tyrimo komisiją, kuri aiškintųsi Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų nušalinimo motyvus.

Pasak Seimo nario Sauliaus Stomos, FNTT vadovų atleidimas, visuomenei negavus informacijos apie jų padarytus prasižengimus, įplieskė skandalą, kuris griauna politinę sistemą ir verčia piliečius abejoti teisingumu.

„Buvę FNTT vadovai pateikė neginčijamų faktų apie Liberalų ir centro sąjungos rėmėjams iškeltas bylas, todėl galima įtarti, kad jų atleidimą lėmė grupiniai interesai ir politinė korupcija. Šiuos faktus būtina ištirti, o visuomenei atskleisti tikrąsias pareigūnų atleidimo priežastis“, – sako S. Stoma.

Parlamentaras dar praėjusiųjų metų lapkričio 18 d. yra kreipęsis į Generalinę prokuratūrą, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl informacijos nutekinimo būsimoje „Snoro“ byloje, tačiau oficialus tyrimas iki šiol nepradėtas. „Negalime toleruoti situacijos, kai aukšti pareigūnai nušalinami nuo pareigų, neišsiaiškinus, kas iš tikrųjų kaltas dėl valstybės paslapties išdavimo“, – sako S. Stoma.

Seimo narys Naglis Puteikis sako, kad tiesa turi būti išsiaiškinta vienokiu ar kitokiu būdu. „Jei iki pavasario sesijos pradžios to neatliks atsakingos institucijos, tai privalės padaryti Seimo įkurta tyrimo komisija“, – teigia parlamentaras.

Seimo nutarimo projektą dėl tyrimo komisijos inicijuoja S. Stoma, N. Puteikis, Rima Baškienė.


Rašyti komentarą...
L
LR
2012-02-21 12:35:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada valdžia žmonėms pasakys ką nors konkretaus ir suprantamo?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų