Šiandien Klaipėdos apygardos teismas, patvirtinęs Klaipėdos apygardos prokuroro kaltinimus baudžiamojoje byloje dėl mažamečių asmenų seksualinio prievartavimo bei tvirkinimo nuteisė 37 m. Klaipėdos rajono gyventoją.

Anksčiau nė karto neteistas S. G. septynerius metus pataisos namuose turės  praleisti  už tai, kad nuo 2008 m.  iki  2010 m. ne kartą savo namuose viename iš Klaipėdos r. kaimų, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, seksualiai prievartavo savo mažametę įdukrą bei tvirkino savo mažametę dukrytę. Be to, kaltinamasis nuolat mergaites be menkiausios priežasties mušdavo, todėl jis nuteistas ir už mažametėms sukeltą nežymų sveikatos sutrikdymą.

Nukentėjusiųjų mergaičių naudai iš kaltininko priteista 50 tūkst. litų neturtinės žalos.

Valstybinį kaltinimą teisme palaikiusio Klaipėdos apygardos prokuroro Arūno Saunoriaus teigimu, apkaltinamasis teismo nuosprendis yra teisėtas ir pagrįstas, jis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka


Rašyti komentarą...
J
JUOKINGA
2012-10-23 19:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas tie 7 metai už 2 sužalotus likimus! Jei mažiau pedofilų būtų-įstatymus teisingesnius išleistų. Mažų mažiausia reikia iškastruot. Motinos vietoj aš taip ir padaryčiau. O gal ne-nespėčiau, nes užmuščiau greičiau, o lavono juk neskrodinėsi.
Atsakyti
0

e
egle
2012-10-24 02:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
pritariu 100%, bet manau, kad ji kaip reikiant ir pataisos namuose patvarkys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų