Savaitgalio orai aiškūs: gražus ruduo taria „sudie“

Penktadienį rytas daug kur buvo saulėtas, bet vėliau dangus aptraukė žemi, stori debesys. Naktį taip ir liks – vyraus debesuoti orai, pragiedrulių tikimybė menka. Kai kur gali suboluoti rūkas, o jam besisklaidant gali pasirodyti ir dulksnos lašai. Pamažu stiprės, ypač prie jūros, pietų, pietvakarių vėjas.

Šeštadienį pietvakarių vėjas dar labiau sustiprės, taps gūsingas, ypač prie jūros. Dangų dengs žemi debesys, tačiau dėl smarkaus vėjo jie vargu ar bus vientisi, galimi ir pragiedruliai. Šiaurės vakaruose gali truputį palyti.

„Kitaip tariant, artimiausią parą bus jau nebe auksinio, o pilkojo rudens orai. Ir naktį, ir dieną dangų dengs pilkų debesų apklotas, tačiau dėl smarkoko gūsingo vėjo, ypač prie jūros, galimi ir pragiedruliai. Naktį kai kur suboluos rūkas, dieną truputį palynos šalies šiaurės vakaruose. Oras naktį atvės iki 8–9, prie jūros bus apie 12 laipsnių, dieną bus iki 14–16 laipsnių šilumos", – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį orai bus debesuoti. Naktį šiaurės vakaruose, dieną visur kurį laiką palis. Vėjas vis dar smarkus, gūsingas, ypač šalies vakaruose. Naktį vyraus 10–12 laipsnių, dieną labai nenoriai sušils iki 14, galbūt 15 laipsnių.

Pirmadienį lietaus bus ir naktį, ir dieną, orai atvės: naktį bus jau apie 4–6 laipsnius, dieną šils iki 8–10 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų